Nápoj Nutrend Regener 10x75g

Speciální regenerační formule v instantní podobě určená pro vyčerpaný organismus

Speciální regenerační formule v instantní podobě určená pro vyčerpaný organismus

Příchuť
Dostupnost:
Eshop
Praha
Brno
Ostrava
Vítkov
Vaše cena:
555 Kč s DPH
Cena bez DPH:
482,63 Kč
Věrnostní sleva:

Doporučujeme přikoupit

  • Popis
  • Video (2)

Nápoj Nutrend Regener 10x75g

REGENER je práškový koncentrát pro přípravu vysoce kvalitního potréninkového nápoje určeného k podpoře regenerace po intenzivním fyzickém výkonu. Základ tvoří účinná kombinace vybraných sacharidů, minerálů, vitaminů a s přídavkem dalších funkčních látek pro maximálně rychlý nástup regeneračních procesů a přechod organismu do anabolické fáze (ochrana a růst svalové hmoty).

REGENER slouží k rychlé regeneraci energetických zásob organismu, obnově vodního a minerálového prostředí a obnově svalové hmoty.


Je určený pro:

  • nastartování maximálně rychlé regenerace – zvýšení možnosti tréninkových cyklů
  • rychlou pomoc při stavech fyzického vyčerpání po výkonu
  • doplnění energetických zdrojů po výkonu (svalového a jaterního glykogenu)
  • návrat organismu do „rovnováhy“
  • rychlé odstranění „stresu organismu“ po výkonu a urychlení detoxikace


Doporučené dávkování:

  • Ihned po ukončení fyzické zátěže smíchejte 75 g REGENERU s 450 ml čisté vody - řádně rozmíchejte v šejkru. Připravený nápoj vypijte po malých dávkách v průběhu cca 20 - 30 minut. Nikdy nevypijte najednou. Dávku následně zapijte dalšími 200 ml vody.


Upozornění: ve výrobku mohou být patrny nerozpuštěné částice. Toto je přirozenou vlastností výrobku a není nijak na závadu.

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před  mrazem. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Co je Carnipure™?
Carnipure™ je obchodní značka L-karnitinu vyráběného švýcarskou společností Lonza.

Nápoj Nutrend Regener 10x75g - videoČeský košík roku 2015 Ověřeno zákazníky Finalista Shop roku 2016 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 let Apek - certifikovaný obchod
Eshop inSPORTline používá soubory cookies k optimalizaci obsahu a zlepšování zážitku z nakupování. Nakupováním u nás s tímto souhlasíte.  Více o cookies Rozumím