Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Otestuj paddleboard na vlastní kůži!

Otestuj paddleboard na vlastní kůži!
Otestuj paddleboard na vlastní kůži!

Vážení zákazníci,

plánujete si zakoupit paddleboard, ale nejste si jistí výběrem? Potřebovali byste si nejprve jízdu na vodě vyzkoušet? U nás to není problém! Na našich kamenných prodejnách v Praze 5, Praze 10, Brně, Ostravě a Vítkově u Opavy máte možnost si paddleboard zapůjčit a vyzkoušet ať už na den nebo klidně celou dovolenou. Zároveň Vám naši pracovníci poradí a podají veškeré informace, které vám mohou pomoci při výběru. Na vlastní kůži si tak můžete vyzkoušet, jak se Paddleboard na vodě chová nebo jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými modely. Paddleboarding je čím dál oblíbenější zábavou na vodě, jakmile vyzkoušíte, budete mít jasno! V případě zakoupení paddleboardu Vám bude částka za půjčovné vrácena

Kdy a kde mohu paddleboard zapůjčit?

Paddleboardy můžete otestovat ve všední dny od 10:00 - 18:00, nebo v sobotu od 09:00 - 13:00 v Praze, Strakonická 1151/2C, 150 00, Praha 5 - Hlubočepy. Přímo vedle prodejny se nachází řeka Vltava, která je ideální pro testování. Důkladné prověření je už pak čistě na vás. Zapujčit si jej ale můžete i na dalších našich prodejnách v Praze 10, Brně, Ostravě či Vítkově u Opavy.

Co budu před zapůjčením potřebovat a jaká je cena?

Před zapůjčením budeme požadovat předložení průkazu totožnosti a vratnou kauci ve výši 2000 Kč. Bližší informace a podmínky Vám rádi upřesní prodejci na prodejně.

Ceník zapůjčení
Pondělí - Pátek  100 Kč / den
Sobota - Neděle 200 Kč / den

   

Zvolte kategorii:


Související články

Akce a slevy na email
Akční newsletter