Masážní posilovací kolečko inSPORTline Grip 70
39 Kč
skladem
Produkty v porovnávači
Komfortní mechanický vozík pro samostatný pohyb i přesun s asistencí. Odlehčený skládací rám, široké sedlo, výklopné opěrky nohou a hnací obruče na kolech. více
U zboží platí klasická zákonná záruční lhůta 2 roky.
Chtěli byste si pořídit něco, po čem toužíte, ale zaplatit třeba až po výplatě? Nebo si chcete zkrátka zboží před zaplacením prohlédnout, ale nechce se Vám do kamenné prodejny? U nás to není žádný problém. Při nákupu zboží do celkové hodnoty 5 000 Kč máte možnost odložit si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupním košíku zvolit možnost "Vyzkouším doma a platím za 30 dní". Jako bonus nezaplatíte ani korunu navíc.
Produkty označené jako "rozbaleno" nemusí být v originálním balení nebo krabice může jevit známky otevření. Produkt jako takový je však zcela nový a netrpí žádnou vadou. Ke zboží nejsou obvykle dodávány další bonusové produkty označené v popisu například jako "dárek zdarma". Na zboží se nevztahuje sleva 100 Kč na první nákup. Na zboží v sekci "rozbaleno" se automaticky vztahuje dvouletá záruka.
Mechanický skládací invalidní vozík inSPORTline Jakesully odlehčený je ideální volbou pro každodenní použití v interiéru i venku. Díky své promyšlené konstrukci a důrazu na komfort poskytuje maximální pohodlí uživatelům i jejich doprovodu. Lehký skládací rám umožňuje snadnou manipulaci, transport i skladování, což z něj činí praktického pomocníka doma, na cestách i při návštěvách lékaře.
Vozík je vybaven polstrovaným sedadlem i opěrkou zad, které zajišťují pohodlné sezení i při delším používání. Nastavitelná délka nášlapu, odklopné podnožky a možnost úpravy výšky lýtkových opěrek přispívají k maximálnímu přizpůsobení dle individuálních potřeb.
Díky hnacím obručím na velkých zadních kolech umožňuje mechanický invalidní vozík inSPORTline Jakesully odlehčený uživateli plnou soběstačnost při pohybu. Velká kola zajišťují stabilitu i na nerovném povrchu, zatímco otočná přední kolečka zaručují snadné manévrování.
Manuální brzda a bezpečnostní pojistka jsou snadno dostupné z řídítek, což zvyšuje pohodlí a bezpečnost během každodenního používání. Manuální brzdu ovládá uživatel přímo, zatímco asistent má k dispozici klasickou brzdovou páčku na řídítkách – podobně jako u jízdního kola. Bezpečnostní pojistka zároveň umožňuje asistentovi zabránit samostatnému rozjetí vozíku bez jeho vědomí.
Celková hmotnost vozíku je pouze 13 kg, což výrazně usnadňuje manipulaci. V rozloženém stavu má rozměry 101 x 64 x 89 cm, a ve složeném stavu pouhých 28 cm na šířku, což oceníte zejména při přepravě. Zadní kapsa na drobnosti pak zajišťuje, že budete mít vše důležité vždy po ruce. S nosností až 100 kg a odolnou konstrukcí se vozík skvěle hodí pro každodenní spolehlivé používání.
Klíčové vlastností:Technický popis:
| Rozměry v rozloženém stavu | d101 x š64 x v89 cm |
|---|---|
| Rozměr ve složeném stavu (s opěrkou nohou) | d101 x š28 x v78 cm |
| Rozměr ve složeném stavu (bez opěrky nohou) | d94 x š28 x v78 cm |
| Výška opěrky | 40 cm |
| Hloubka sedadla | 40 cm |
| Šířka sedadla | 45,5 cm |
| Výška sedadla od země | 51 cm |
| Průměr předních kol | 20 cm |
| Průměr zadních kol | 60 cm |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 13 kg |
| Certifikace | zdravotnický prostředek třídy I dle MDR (EU) 2017/745 |
Upozornění: Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.
Fotografie je ilustrační a design se může jemně lišit.
Vzhledem k tomu, že u tohoto modelu není možné nastavovat podnožky, není zahrnut v úhradových katalozích pojišťoven.
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
Hodnocení: 4.9
zákazníků doporučuje
hodnocení uživatelů
Jiří Zelený
Hodnoceno: 25. 3. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.cz
Pevnost odpovídá ceně, pro převážení osob úplně v pohodě.
Po doručení plně funkční
Vhodné na převážení
Méně stabilní konstrukce se pozná při nekolném přejíždění překážek
Přední kolečka jsou z gumy, horší přejezd přes nerovnosti
| Nosnost | 100 kg |
|---|---|
| Délka | 101 cm |
| Šířka | 64 cm |
| Výška | 89 cm |
| Hmotnost | 13 kg |
Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!