Minipumpa inSPORTline Bannia AKCE
129 Kč
149 Kč
Produkty v porovnávači
Krásné horské kolo pro ženy! Speciálně upravený rám ve sportovním designu s 29'' koly, hem odpruženou vidlicí a kotoučovými brzdami! To vše doplněno kvalitními komponenty Shimano. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Melagra
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: M (18", 165-178 cm)
Barva: red/pink hologram
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Dámské horské kolo 4EVER Vanessa Lady 29" je krásné a spolehlivé horské kolo vyrobené cyklistkám na míru! S odlehčeným hliníkovým rámem a odpruženou vidlicí SR Suntour XCM 100 bez problému zvládneš i ten nejnáročnější trail.
O bezpečí za jízdy se pak starají kvalitní hydraulické kotoučové brzdy Shimano a odolné pláště SCHWALBE Smart Sam. Za jízdy můžeš přehazovat mezi 18 rychlostmi a maximálně se tak přizpůsobit jak terénu, tak svým schopnostem. Je to zkrátka skvělé horské kolo pro rychlou jízdu v náročném i mírném terénu.
Hlavní předností 29" kol je vynikající průchodnost terénem, perfektní tlumení nerovností terénu díky vidlicím SR SUNTOUR a držení stopy při náročných sjezdech díky spolehlivým plášťům. Všechna kola 4EVER 29“ vynikají svým sportovním pojetím a jsou určena pro všechny jezdce a jezdkyně se soutěživými ambicemi. Každý majitel ocení pohodlí za jízdy i po hodinách v sedle, aby si mohl pošetřit drahocennou energii na poslední kilometry. Kromě krásného sportovního designu podtrhuje osobitý charakter této třídy především dokonalé sladění všech použitých komponentů.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | ALU NEW WM SHAPE ICR 6061 |
| vidlice | SR SUNTOUR XCM 100 |
| velikost rámu | 16" / 18" |
| převodník | SHIMANO FC-U4000-2 9SPD 36/22T |
| řazení | SHIMANO CUES SL-U4000 2x9SPD |
| měnič | SHIMANO CUES RD-U3020 9SPD |
| počet převodů | 18 |
| přesmykač | SHIMANO FD-U4000 |
| vícekolečko | SHIMANO CS-LG300 9SPD 11-36T |
| řetěz | SHIMANO LG500 9SPD |
| brzdy | SHIMANO BR-MT200 (180/160) |
| brzdové páky | SHIMANO BL-MT201 |
| přední náboj | SHIMANO HB-TX505 |
| zadní náboj | SHIMANO FH-TX505 |
| ráfky | MACH1 XC DISC 29" |
| pláště | SCHWALBE Smart Sam 29x2,1" |
| pedály | UNION SP |
| řidítka | EXCLUSIVE sand blasted 720mm |
| představec | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlovka | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlo | SELLE ROYAL |
| hmotnost | 12,5 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| S nízkým nástupem | ne |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | kotoučové |
| Typ kotoučové brzdy | hydraulická |
| Počet převodů | 18 |
| Typ řazení | páčkové |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Velikost kol | 29" |
| Šířka pláště | 2.10 ʺ |
| Stojánek | ne |
| Retro | ne |
| Určeno pro seniory | ne |
| Určení | dámské |
| Hmotnost | 12.50 kg |
| Rok | 2026 |