Cyklo pumpa Kellys Doubly Pro 30
369 Kč
skladem
Produkty v porovnávači
Perfektní jízdní vlastnosti na silnici i v mírnějším terénu, karbonová vidlice, širší pláště Schwalbe, hydraulické kotoučové brzdy. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu:
Barva: Emerald Green
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Gravel kolo KELLYS SOOT X90 28" je alternativou silničního kola, která se liší v několika významných detailech. Vidlice je rozšířená, díky čemuž lze osadit výrazně širší pláště, a s kolem tak můžete bez obav vyjet mimo silnici. Rám je zároveň celkově kratší než u silničního kola, což umožňuje pohodlnější posed.
Kolu nechybí ani hydraulické kotoučové brzdy, které u silniček také nejsou zvykem. Gravel bike Kellys Soot X90 je tak ideální volbou pro milovníky klasické jízdy po silnici, kteří však na svých výletech neodolají vyjet na polní cestu nebo do jiného terénu.
S jízdou mimo silnici si tento model poradí i díky hliníkovému rámu s pevnou osou a karbonové vidlici, která zaručuje nízkou hmotnost a výborně absorbuje vibrace. Špičkový převodový systém Shimano s 12 rychlostmi zabezpečí hladké a plynulé přeřazování za každé situace. Velmi nízká hmotnost, široké pláště Schwalbe, hliníkový rám s karbonovou vidlicí či spolehlivé kotoučové brzdy - to vše dělá z gravel kola Kellys Soot X90 skvělou volbu pro jízdu po silnici i mimo ni.
Kellys si vyhrazuje právo na změnu informací jako jsou specifikace produktů, výbavy, modelů, barev a materiálů.
Technický popis:
| rám | KELLYS Gravel Concept Carbon Disc / 1.5" tapered HT, aerodynamic internal cable routing, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| velikost rámu | S (S/T 470mm, L 545mm) / M (S/T 490mm, L 560mm) / L (S/T 510mm, L 577mm) |
| vidlice | KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| hlav.složení | TOKEN A-BOX Aero integrated cable routing system |
| střed.složení | SHIMANO Press-Fit BB-RS500-PB |
| kliky | SHIMANO GRX RX610-1 (40T) - délka 172.5 mm (S - M), 175 mm (L) |
| řazení | SHIMANO GRX ST-RX610-R Dual Control / BL-RX610-L |
| měnič | SHIMANO GRX RX822 (direct mount) |
| počet převodů | 12 |
| kazetové pastorky | SHIMANO Deore CS-M6100-12 (10-51T) |
| řetěz | SHIMANO CN-M7100 |
| brzdy | SHIMANO GRX RX400 Hydraulic Disc |
| brzdové páky | SHIMANO GRX ST-RX610-R Dual Control / BL-RX610-L |
| náboje | KT Disc Center Lock (28 děr) |
| výplet kola | stainless steel black |
| ráfky | DT SWISS G 540 Disc 700Cx24 (28 děr) |
| pláště | SCHWALBE G-One Allround Performance 45-622 (700x45C) RaceGuard, ADDIX, folding |
| představec | PROMAX (aerodynamic internal cable routing compatible with A-BOX head set) - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / délka 80 mm (S ), 90 mm (M), 100 mm (L) |
| řídítka | GravelBar, double butted, internal cable routing - diam 31.8 mm / šířka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L) |
| rukojeti | SELLE ITALIA Smart bar tape |
| sedlovka | KLS Active Road - diam 27.2 mm / délka 400 mm (S - L) |
| sedlo | SELLE ITALIA X Evo |
| pevná osa | přední 12x120 mm / zadní 12x172 mm |
| brzdové kotouče | SHIMANO RT54, přední 160 mm / zadní 160 mm |
| hmotnost | 10,4 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Počet převodů | 12 |
|---|---|
| Velikost kol | 28" |
| Brzdy | hydraulické, kotoučové |
| Odpružená vidlice | ne |
| Typ řazení | pákové |
| Hmotnost | 10.40 kg |
| Rok | 2026 |
| Materiál rámu | hliník |