Minipumpa inSPORTline Bannia AKCE
129 Kč
149 Kč
Produkty v porovnávači
Crossové kolo s odpruženou vidlicí, kvalitní odlehčený rám, čelisťové brzdy, výborné jízdní vlastnosti, na silnici i do lehčího terénu. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Gradana
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu:
Barva: Azure Steel
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Objev svou vlastní cestu — ať vás lákají lesní stezky, polní cesty nebo městské ulice, crossové kolo Cyclision Zodin 5 MK-II 28" je spolehlivý parťák pro každý den i víkendová dobrodružství.
Lehký a odolný rám doplňuje odpružená vidlice SR SUNTOUR M3010, která zvyšuje komfort i na nerovnostech. Řazení Shimano s 21 převody vám umožní plynule zvládnout kopce i svižnou jízdu po rovině. Čelisťové brzdy Alhonga zajistí jisté a spolehlivé brzdění za každého počasí. Pláště Chaoyang MAKO SHARK dobře drží stopu na asfaltu i v lehčím terénu.
Kolo je připravené i na praktičtější využití – má přípravu na zadní nosič. Pohodlné sedlo a ergonomické gripy se postarají o komfort i při delších vyjížďkách.
Cyclision Zodin 5 MK-II 28" je univerzální crossové kolo, na které se můžete spolehnout – při cestě do práce i za dobrodružstvím.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | Cyclision one, Alutec, Tapered, Z5, Weight 2200 g |
| vidlice | SR SUNTOUR M3010, 63 mm, Coil |
| hlav.složení | semi-integrated |
| střed.složení | Neco Cartridge (122.5mm) |
| kliky | Shimano, FC-TY301, 48x38x28T, 175MM, s Chain Guard |
| měnič | SHIMANO, TOURNEY RD-TY300 |
| řazení | SHIMANO, ST-EF41-L, EZ-Fire Plus |
| počet převodů | 21 |
| kazetové pastorky | SHIMANO, MF-TZ500-7, 7-SPEED, 14-28T |
| řetěz | KMC Z7, Gray-Brown, 114 |
| brzdy | Alhonga, V-brake |
| náboje | Cyclision one 703, Alloy, 32 holes |
| ráfky | JHT, Alloy , Double layer, 32 holes |
| pláště | Chaoyang MAKO SHARK 700x40C |
| představec | Cyclision one, dím 28.6 mm, bar bore 31.8mm, lenght XL/L 110mm S/M 90mm |
| řídítka | Cyclision one, STEEL , dím 25.4 mm, rise 1.4T, width 660mm |
| sedlovka | Cyclision one, dím-27.2mm, lenght-350mm |
| sedlo | Cyclision one, 100% Polyurethane, Memory Foam, Double Density |
| pedály | Plastic 1 |
| rukojeti | Cyclision one, 5 |
| příprava na zadní nosič | ano |
| hmotnost | Vážení kol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Pro zjištění reálné váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Brzdy | čelisťové |
|---|---|
| Počet převodů | 21 |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 63 mm |
| Typ kola | krosové |
| Materiál rámu | hliník |
| Určení | pánské |
| Velikost kol | 28" |
| Typ řazení | páčkové |
| Stojánek | ne |
| Šířka pláště | 1.60 ʺ |
| S nízkým nástupem | ne |
| S nosičem | ne |
| Rok | 2024 |