Sada blatníků inSPORTline Bikobran 27,5"-29" AKCE
329 Kč
349 Kč
Produkty v porovnávači
Dámské krosové kolo s lehkým hliníkovým rámem, odpružená vidlice, hydraulické kotoučové brzdy, kvalitní komponenty, vhodné do terénu i na silnici. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Melagra
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu:
Barva: White
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Objevte dokonalou kombinaci stylu, výkonu a pohodlí s dámským crossovým kolem KELLYS PHEEBE 50 28"!
Kolo je vybaveno odlehčeným hliníkovým rámem KELLYS Crossforce Lady Lite, který zajišťuje snadnou manipulaci a maximální odolnost. Přední odpružená vidlice SR SUNTOUR NEX-RL DS se zdvihem 63 mm poskytuje vynikající komfort a kontrolu i na nerovném povrchu. Celkem 18 převodů a hydraulické kotoučové brzdy Shimano Vám vždy poskytnou jistotu bezpečné a plynulé jízdy. Kvalitní komponenty od značek Shimano a Kellys zaručují dlouhou životnost a spolehlivost.
Pláště Schwalbe vám poskytnou vynikající trakci a stabilitu za všech podmínek, ať už plánujete jezdit v terénu nebo po asfaltových silnicích. Vydejte se za dobrodružstvím s dámským crossovým kolem KELLYS PHEEBE 50 28" a užijte si každou jízdu naplno!
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Kellys si vyhrazuje právo na změnu informací jako jsou specifikace produktů, výbavy, modelů, barev a materiálů.
Technický popis:
| rám | KELLYS Crossforce Lady Lite - Aluminium alloy, internal routing, integrated kickstand mount |
| velikost rámu | S/M |
| vidlice | SR SUNTOUR NEX RL DS, 63 mm, coil / Remote Speed Lockout |
| hlav.složení | semi-integrated |
| střed.složení | SHIMANO BB-UR400 |
| kliky | SHIMANO Cues U4010-2 (46x30T) - délka 170 mm (S), 175 mm (M) |
| přesmykač | SHIMANO Cues U4010-L (34.9 mm) |
| měnič | SHIMANO Cues U4020 (direct mount) |
| řazení | SHIMANO Cues SL-U4010-9R Rapidfire Plus |
| počet převodů | 18 |
| kazetové pastorky | SHIMANO Linkglide CS-LG300-9 (11-36T) |
| řetěz | SHIMANO Linkglide CN-LG500 (114 článků) |
| brzdy | SHIMANO MT200 hydraulic disc |
| brzdové páky | SHIMANO BL-MT200 |
| náboje | SHIMANO QC300 Disc Center Lock (32 děr) |
| ráfky | KLS Draft 23 Disc 622x23 (32 děr) |
| pláště | SCHWALBE CX Comp 40-622 (700x38C) K-Guard, ReflectiveLine |
| představec | KLS Advanced - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 7° / délka 90 mm |
| řídítka | KLS CRX 70 RiseBar - diam 31.8 mm / rise 25 mm / šířka 640 mm |
| sedlovka | KLS Active - diam 30.9 mm / délka 350 mm |
| sedlo | KLS |
| pedály | alloy |
| výplet kola | stainless steel black |
| příprava na zadní nosič | ano |
| rukojeti | KLS Token 2Density |
| příprava pro stojan | otvory s roztečí 40 mm na zadní stavbě |
| hmotnost | Vážení kol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
|---|
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Brzdy | kotoučové |
|---|---|
| Typ kotoučové brzdy | hydraulická |
| Počet převodů | 18 |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 63 mm |
| Typ kola | krosové |
| Materiál rámu | hliník |
| Určení | dámské |
| Velikost kol | 28" |
| Typ řazení | páčkové |
| Stojánek | ne |
| Šířka pláště | 1.75 ʺ |
| S nízkým nástupem | ano |
| S nosičem | ne |
| Rok | 2026 |