Minipumpa inSPORTline Bannia AKCE
129 Kč
149 Kč
Produkty v porovnávači
Elegantní dámské crossové kolo, hydraulické kotoučové brzdy, pohodlné sedlo, páčkové řazení, odpružená vidlice. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Melagra
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu:
Barva: purple/hologram
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Dámské crossové kolo 4EVER Pulse Disc 28" je elegantním, výborně vybaveným dámským kolem. Geometrie kola je plně přizpůsobena ženám. Je vybaveno odpruženou uzamykatelnou vidlicí SR Suntour, hydraulickými kotoučovými brzdami a páčkovým řazením Shimano s 10 převody.
Má velmi pohodlné sedlo, které završuje celkový komfort kola. Crossové kolo 4EVER Pulse Disc ocení každá cyklistka, a to nejen díky jeho vybavení, ale i díky jeho poutavému designu.
Crossová kola 4EVER jsou určena pro všechny milovníky cyklistiky, kteří mají rádi přírodu, ale zároveň jsou sportovně založeni. Jsou určena rovněž pro cyklisty, kteří často jezdí na asfaltových cestách, zpevněných cyklistických stezkách a nechtějí mít obavy své kolo použít ani v mírném terénu.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | ALU 6061 |
| vidlice | SR SUNTOUR NEX RLO |
| převodník | SHIMANO FC-U4010-2 10SPD 46/30 |
| středové složení | Integrated |
| řazení | SHIMANO SL-U6000 2x10SPD |
| přehazovačka | SHIMANO RD-U6020 10SPD |
| přesmykač | SHIMANO FD-U6010 |
| kazeta | SHIMANO CS-LG300 10SPD 11-39 |
| řetěz | SHIMANO CN-LG500 10SPD |
| brzdy | SHIMANO BR-MT200 |
| brzdové páky | SHIMANO BL-MT200 |
| přední náboj | SHIMANO HB-TX505 |
| zadní náboj | SHIMANO FH-TX505 |
| ráfky | MACH1 ER-20 DISC |
| pláště | Schwalbe Landcruiser |
| pedály | UNION SP |
| řídítka | 4EX sand blasted |
| představec | 4EX sand blasted |
| sedlovka | 4EX sand blasted |
| sedlo | SELLE ROYAL |
| velikost | 16,5" / 18,5" |
| hmotnost | 14,2 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Hmotnost | 14.20 kg |
|---|---|
| Brzdy | kotoučové |
| Typ kotoučové brzdy | hydraulická |
| Počet převodů | 10 |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 63 mm |
| Typ kola | krosové |
| Materiál rámu | hliník |
| Určení | dámské |
| Velikost kol | 28" |
| Typ řazení | páčkové |
| Stojánek | ne |
| S nízkým nástupem | ano |
| S nosičem | ne |
| Rok | 2026 |