Cyklo pumpa Kellys Doubly Pro 30 AKCE
339 Kč
369 Kč
Produkty v porovnávači
Rám s optimalizovanou geometrií, karbonová vidlice, skvělé jízdní vlastnosti, nízká hmotnost, páčkové řazení, kvalitní komponenty. více
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Produkty v druhé jakosti jsou 100% funkční, ovšem mají určitou drobnou vadu, která však nemá žádný vliv na samotnou funkčnost výrobku. Každý výrobek je zkontrolován servisním technikem a až poté uvolněn k prodeji. Zboží nemusí být v originálním balení nebo krabice může jevit známky otevření. Ke zboží nejsou obvykle dodávány další bonusové produkty označené v popisu například jako "dárek zdarma". Na zboží se automaticky vztahuje dvouletá záruka.
Silniční kolo KELLYS ARC 30 28" je vybaveno hliníkovým rámem Kellys Endurance Concept, který zabezpečuje dostatečnou pevnost a zároveň dokáže částečně absorbovat jemné nerovnosti silnice.
Optimalizovaná geometrie lehkého rámu společně s karbonovou vidlicí zaručuje perfektní ovládání a stabilitu při vysoké rychlosti.
Úzké pláště Schwalbe Lugano s nízkým valivým odporem jsou pro rychlou jízdu po silnici jako stvořené. Model silničního kola ARC 30 je osazen kvalitní komponentovou sadou Shimano Sora R3000, která uspokojí zkušené cyklisty i začátečníky.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Kellys si vyhrazuje právo na změnu informací jako jsou specifikace produktů, výbavy, modelů, barev a materiálů.
Technický popis:
| rám | KELLYS Endurance Concept, Aluminium alloy, tapered HT, internal routing |
| velikost rámu | S (S/T 500mm, L 536mm) / M (S/T 532 mm, L 547mm) / L (S/T 559mm, L 560mm) |
| vidlice | KELLYS Carbon (1.5 tapered steerer) |
| hlav.složení | FSA 1.5 semi-integrated |
| střed.složení | SHIMANO BB-RS500 |
| kliky | SHIMANO Sora R3000 (50x34T) - length 170mm (S), 175mm (M - L) |
| přesmykač | SHIMANO Sora R3000 (braze on) |
| měnič | SHIMANO Sora R3000 (direct mount) |
| řazení | SHIMANO Sora ST-R3000 Dual Control |
| počet převodů | 18 |
| kazetové pastorky | SHIMANO CS-HG300-9 (11-32) |
| řetěz | KMC X9 (108 links) |
| brzdy | TEKTRO |
| brzdové páky | SHIMANO Sora ST-R3000 Dual Control |
| náboje | SHIMANO Claris 2400 (32 holes) |
| ráfky | KELLYS Spark 622x15 (32 holes / eyelets) |
| pláště | SCHWALBE Lugano K-Guard 25-622 (700x25C) |
| představec | KLS Active Road - diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / 6° / length 90mm (S), 100mm (M), 110mm (L) |
| řídítka | KLS Active Road - diam 31.8mm / width 400m (S), 420mm (M), 440mm (L) |
| sedlovka | KLS Active - diam 30.9mm / length 350mm (S - M), 400mm (L) |
| sedlo | KLS SlipStream cr-mo |
| výplet kola | stainless steel black |
| rukojeti | KELLYS bar tape |
| hmotnost | 9,7 kg (M) |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Hmotnost | 9.70 kg |
|---|---|
| Rám | KELLYS Endurance Concept - Aluminium alloy Disc, flat mount, tapered HT, internal routing |
| Brzdy | čelisťové |
| Počet převodů | 18 |
| Odpružená vidlice | ne |
| Vidlice | KELLYS Carbon (1.5 tapered steerer) |
| Materiál rámu | hliník |
| Zadní brzda | TEKTRO |
| Přední brzda | TEKTRO |
| Velikost kol | 28" |
| Špice | stainless steel black |
| Typ řazení | pákové |
| Zadní náboj | SHIMANO Claris 2400 (32 holes) |
| Přední náboj | SHIMANO Claris 2400 (32 holes) |
| Zadní plášť | SCHWALBE Lugano K-Guard 25-622 (700x25C) |
| Přední plášť | SCHWALBE Lugano K-Guard 25-622 (700x25C) |
| Řazení | SHIMANO Sora ST-R3000 Dual Control |
| Rok | 2023 |
| Přesmykač | SHIMANO Sora R3000 |
| Přehazovačka | SHIMANO Sora R3000 |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG300-9 (11-32) |
| Řetěz | KMC X9 (108 links) |
| Přední ráfek | KELLYS Spark 622x15 (32 holes / eyelets) |
| Zadní ráfek | KELLYS Spark 622x15 (32 holes / eyelets) |
| Brzdové páky | SHIMANO Sora ST-R3000 Dual Control |
| Kliky | SHIMANO Sora R3000 (50x34) |
| Středové složení | SHIMANO BB-RS500 |
| Řídítka | KLS Active Road |
| Gripy | KELLYS bar tape |
| Představec | KLS Active Road (diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / 6°) |
| Hlavové složení | FSA 1.5 semi-integrated |
| Sedlo | KLS SlipStream |
| Sedlovka | KLS Active - diam 30.9mm |