Selfie stativ Apexel MagSafe s Cold Shoe úchytem AKCE
569 Kč
689 Kč
Produkty v porovnávači
Univerzální sada rozšíří možnosti focení mobilem díky 6x teleobjektivu pro vzdálené záběry a makro objektivu 150 mm pro detailní snímky, kvalitní optice a snadnému clip-on uchycení. více
U zboží platí klasická zákonná záruční lhůta 2 roky.
Chtěli byste si pořídit něco, po čem toužíte, ale zaplatit třeba až po výplatě? Nebo si chcete zkrátka zboží před zaplacením prohlédnout, ale nechce se Vám do kamenné prodejny? U nás to není žádný problém. Při nákupu zboží do celkové hodnoty 5 000 Kč máte možnost odložit si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupním košíku zvolit možnost "Vyzkouším doma a platím za 30 dní". Jako bonus nezaplatíte ani korunu navíc.
Chceš ze svého telefonu dostat víc než jen obyčejnou fotku? Sada Apexel 2v1 promění mobil v kapesní fotoaparát, který zvládne přiblížení vzdálených scén i detailní makro záběry. Jeden objektiv, dvě fotografické možnosti – ideální na cestování, přírodu i kreativní focení.
Zachyť vzdálené objekty bez ztráty kvality. Teleobjektiv s 6násobným přiblížením je ideální pro focení krajiny, architektury, zvířat nebo sportovních momentů. Díky kvalitní optice jsou snímky ostré, s přirozenými barvami a příjemným rozostřením pozadí.
Makro objektiv otevírá svět detailů, které lidské oko často přehlédne. Květiny, hmyz, struktury materiálů nebo drobné předměty zachytíš z ideální vzdálenosti 150 mm s krásnou hloubkou ostrosti. Skvělá volba pro kreativní a produktové focení.
Kvalitní odolné čočky s vysokou propustností světla minimalizují zkreslení a zajišťují ostrý obraz od středu až po okraje. Výsledkem jsou čisté snímky s přirozeným kontrastem a věrným podáním barev.
Díky praktickému klipu je sada kompatibilní s většinou chytrých telefonů. Instalace je rychlá a jednoduchá, bez nutnosti aplikací nebo složitého nastavování. K dispozici je také 25 mm - 37 mm adaptér pro použití externích fotografických filtrů.
Technický popis:
| Kompatibilita | univerzální clip-on, většina smartphonů |
| Teleobjektiv | 6x optické přiblížení |
| Makro objektiv | 150 mm |
| Zaostřovací vzdálenost (makro) | cca 15 cm |
| Optická konstrukce | vícevrstvé optické sklo (APO) |
| Povrchová úprava | FMC antireflexní úprava |
| Závit pro filtry | 37 mm |
| Materiál | optické sklo, hliníková slitina, ABS plast |
| Montáž | clip-on uchycení s ochranou telefonu |
| Použití | telefoto, makro fotografie, možnost použití jako monokulár |
| Hmotnost | cca 203 g, dle konfigurace |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Počet objektivů | 2 |
|---|---|
| Makro | ano |
| Mikro | ne |
| Osvětlení | ne |
| Rybí oko (Fisheye) | ne |
| Stativ | ne |
| Přiblížení | 6x |