Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Skládací elektrokolo EOVOLT City 4-Speed 16" - šedá

Výkonné a dobře skladné elektrokolo, hliníková konstrukce, kotoučové brzdy, zadní pohon, ideální do městského provozu. více

 • Doprava zdarma
 • Splátky za 0%

Barva:  šedá

E-shop: 2-4 dny

Prodejny:
 • Brno
 • Ostrava
 • Praha 10
 • Praha 5
 • Vítkov
Na prodejnách
Brno nedostupné
Ostrava nedostupné
Praha 10 nedostupné
Praha 5 nedostupné
Vítkov nedostupné
28 999 Kč

s DPH

nebo 4 x 7 249 Kč s

essox
Sdílet Hlídat

K nákupu získaváte

 • Zboží Vám doručíme zcela zdarma.

 • Výhodné financování vašeho nákupu. Svou platbu můžete rozdělit do několika splátek a nezaplatit ani o korunu navíc! Během objednávky vyberte platbu na splátky Inbank / ESSOX a následně na stránkách úvěrové společnosti zvolíte produkt - splátky bez navýšení.

 • U zboží platí klasická zákonná záruční lhůta 2 roky.

 • Garantujeme vám vrácení peněz u zboží zakoupeného přes náš eshop ve lhůtě do 30 dní, a to v případech, kdy Vám zboží velikostně nesedí nebo nevyhovuje.

 • Na všechna jízdní kola zakoupená prostřednictvím našich prodejen nebo e-shopu, poskytujeme první garanční prohlídku po ujetí 150 km zdarma, nejpozději však do 3 měsíců. Garanční prohlídku je možné provést na jedné z našich prodejen nebo v nejbližším cykloservise po domluvě s naším servisním oddělením. Budete-li mít zájem o garanční prohlídku, vyplňte a odešlete servisní formulář. Pracovníci našeho servisního oddělení Vás budou poté kontaktovat a sjednají si s Vámi termín.

Doporučujeme přikoupit

Popis

Skládací elektrokolo EOVOLT City 4-Speed 16" je dokonalým řešením pro městské dojíždění. Díky výkonnému 250W motoru zvládne hravě stoupání do kopce i rovinaté úseky. Má také 4 rychlostní režimy, které vám umožní přizpůsobit rychlost podmínkám. Kolo je velmi pohodlné, má výškově nastavitelné jak sedlo, tak i řídítka.

O bezpečnost se starají přední a zadní LED světla a spolehlivé kotoučové brzdy. Jedná se o špičkové městské elektrokolo, které kombinuje styl, pohodlí a výkon. Ať už dojíždíte do práce nebo vyřizujete různé věci, na čtyřrychlostním elektrokole EOVOLT City bude vaše jízda plynulá, pohodlná a bezpečná.


Skladování a údržba baterií: Baterii (případně celý produkt včetně baterie - pokud jeho povaha neumožňuje baterii vyjmout) doporučujeme skladovat na stinném a suchém místě v teplotách mezi 10°C a 20°C.

Předpokládáte-li, že produkt nebudete delší dobu používat, obecně doporučujeme baterii nabít a alespoň jednou za měsíc opět dobít na 100 % kapacity, případně se řiďte doporučením výrobce v uživatelské příručce. Dodržováním těchto pokynů zabráníte rychlému úbytku jmenovité kapacity baterie v průběhu její životnosti.


Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:


Technický popis:

Rám  Al 6061
Motor Bafang, zadní pohon
Výkon motoru 250W, 36V
Rychlost (podpora) 25 km/h
Baterie Lithium, LG 18650, 36V, 6,4Ah
Umístění baterie Seat post Integrated
Dojezd až 50 km
Přehazovačka Shimano Nexus
Velikost kol  16"
Rychlostní režimy 4
Brzdy kotoučové
Maximální nosnost  105 kg
Maximální výška cyklisty 170 cm
Rozměr v97 x d130 cm
Rozměr ve složeném stavu v58 x d75 x š42 cm
Výbava přední a zadní LED osvětlení, blatníky, skládací rám, řídítka i pedály, kryt převodníku
Hmotnost 14 kg


Předpokládaný maximální dojezd je zásadně silně závislý na nejrůznějších podmínkách. Mezi některé z těchto faktorů patří zvolený stupeň podpory, hmotnost jezdce, povaha terénu, vítr, tlak pneumatik a jejich vzorek a okolní teplota. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky. Optimální či ideální podmínky jsou: rovný/plochý terén bez protivětru, okolní teplota 20 °C, mimořádně úzké bezprofilové pneumatiky nahuštěné na doporučený tlak, používání ekonomického jízdního režimu (pokud takovým kolo disponuje), hmotnost cyklisty pod 70 kg.

 

Parametry

Model motoru Bafang
Baterie 6,4Ah, Lithium, LG 18650, 36V
Počet stupňů asistence 4 stupně asistence
Dojezd 50 km
Výkon motoru 250 W
Displej LCD
Rám Alu 6061
Pohon na zadním kole
Brzdy Kotoučové
Odpružená vidlice ne
Zadní plášť Kenda 16 x 2.125
Přední plášť Kenda 16 x 2.125
Přehazovačka Shimano Nexus
Přední světlo LED
Zadní světlo LED
Motor Bafang
Blatníky ano
Hmotnost 14 kg
Maximální nosnost (kg) 105 kg
Rok 2023

Alternativy

Hlídání ceny produktu