Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Doplněk stravy inSPORTline Kreatin 500g

Směs k přípravě nápoje na bázi kreatinu pro podporu fyzické výkonnosti. více


Příchuť: 

Zvolte variantu produktu

399 Kč
79,80 Kč / 100 g

s DPH

Sdílet Hlídat

K nákupu získaváte

  • Garantujeme vám vrácení peněz u zboží zakoupeného přes náš eshop ve lhůtě do 30 dní, a to v případech, kdy Vám zboží velikostně nesedí nebo nevyhovuje.

  • Chtěli byste si pořídit něco, po čem toužíte, ale zaplatit třeba až po výplatě? Nebo si chcete zkrátka zboží před zaplacením prohlédnout, ale nechce se Vám do kamenné prodejny? U nás to není žádný problém. Při nákupu zboží do celkové hodnoty 5 000 Kč máte možnost odložit si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupním košíku zvolit možnost "Vyzkouším doma a platím za 30 dní". Jako bonus nezaplatíte ani korunu navíc.

Popis

Doplněk stravy inSPORTline Kreatin 500 g pomáhá zvyšovat svalovou sílu a vytrvalost. Suplementace kreatinem může přispět k nárůstu svalové hmoty, zlepšení fyzické výkonnosti a zkrácení doby potřebné k regeneraci. Využijete ho tedy hlavně při sportu či kulturistice. Kreatin také může prospět starším sportovcům, kteří chtějí zlepšit svou každodenní výkonnost.

Klíčové vlastnosti:

  • vyšší zadržování vody ve svalech a tím pádem nárůst svalové hmoty
  • zvýšení svalové síly
  • zlepšení fyzického výkonu a zkrácení potřebné doby regenerace
  • snížení tělesného tuku
  • vyšší aerobní i anaerobní vytrvalost
  • pozitivní vliv na funkce mozku
  • snížení ztráty svalové hmoty související s věkem

Doporučené dávkování: Odměřte jednu porci - 5 g / 1 odměrka, promíchejte ve 200-250 ml vody. Zkonzumujte ihned po přípravě. Používejte jednou denně, před nebo po tréninku. Pro dosažení optimálního účinku nutno užít minimálně 3 g kreatinu denně. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucí intenzivní fyzické zátěži v krátkodobých intervalech.

Varování: Nekonzumovat v případě alergie (přecitlivělosti) na jakoukoliv složku produktu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Základem správného stravování je pestrá a vyvážená strava. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Balení obsahuje 100 porcí.

Vyrobeno v EU. 
Hlídání ceny produktu