Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Verticon inSPORTline Home - 2.jakost AKCE

Domácí lezecký trenažer a stepper 2v1, na kterém překročíte hranice svých možností! Skvělý pro intenzivní workout, CORE trénink i trénování výdrže a koordinace. více


21 999 Kč

24 690 Kč s DPH

-11%

ušetříte 2 691 Kč

nebo 4 x 5 499 Kč s

essox
Sdílet Hlídat

K nákupu získaváte

 • Servis u zákazníka patří mezi naši nejoblíbenější službu. V případě poruchy totiž nemusíte zboží pracně rozebírat, balit a posílat k nám. Naši profesionální servisní technici přijedou přímo k Vám a veškeré opravy budou provádět u Vás doma. Po celé České republice máme 36 servisních míst, proto jsme schopni reklamaci vyřídit rychle, efektivně a profesionálně. Pro objednání servisu stačí vyplnit elektronický servisní formulář.

 • U zboží platí klasická zákonná záruční lhůta 2 roky.

 • Garantujeme vám vrácení peněz u zboží zakoupeného přes náš eshop ve lhůtě do 30 dní, a to v případech, kdy Vám zboží velikostně nesedí nebo nevyhovuje.

Popis

Co znamená 2. jakost?

Produkty v druhé jakosti jsou 100% funkční, ovšem mají určitou drobnou vadu, která však nemá žádný vliv na samotnou funkčnost výrobku. Každý výrobek je zkontrolován servisním technikem a až poté uvolněn k prodeji. Zboží nemusí být v originálním balení nebo krabice může jevit známky otevření. Ke zboží nejsou obvykle dodávány další bonusové produkty označené v popisu například jako "dárek zdarma". Na zboží se nevztahuje sleva 100 Kč na první nákup. Na zboží se automaticky vztahuje dvouletá záruka

Vzniklé vady jsou: vystaveno, kosmetické vady, nové

Verticon inSPORTline Home je unikátní trenažer, na kterém budete spalovat kalorie jedna radost!

Na cvičení není nic složitého, stačí nastoupit a začít "šplhat" - a nebo jenom šlapat! Tento simulátor lezení má totiž tak promyšlenou konstrukci, že se díky postranním madlům osvědčí i jako klasický stepper. Při zapojení rukou ale perfektně procvičíte veškeré svalstvo a zapracujete na zpevnění středu těla (CORE). Úchopy si navíc můžete nastavit tak, aby jejich poloha odpovídala výšce vaší postavy.

Intenzitu cvičení si určujete sami, podle toho, jak rychle se pohybujete. Pokud hledáte ještě větší výzvu, můžete si pomocí regulačního kolečka navýšit zátěž až o 8 úrovní.

Díky magnetickému brzdnému systému je chod trenažeru krásně tichý a plynulý a při tréninku nedochází k žádným nárazům. Konstrukce je navíc nakloněna do 75° úhlu takže cvičíte v poloze, která odlehčuje vašim kloubům. Pro každý "krok" máte rozmezí přibližně 50 cm - to, jak moc chcete do pedálů šlápnout potom záleží pouze na vás.

Na jednoduchém displeji uvidíte základní údaje o tréninku. Tlačítkem můžete přepínat mezi jednotlivými hodnotami - uvidíte dobu trvání tréninku, rychlost, uraženou vzdálenost, přibližný počet spálených kalorií nebo počet kroků. Pokud budete chtít stroj po tréninku přesunout na úplně jiné místo, jsou tu od toho praktická kolečka!

 

Dva stroje v jednom

Největší výhodou tohoto lezeckého trenažeru je, že na něm lezení vůbec simulovat nemusíte! Díky pohodlným postranním opěrám můžete nechat ruce odpočinout a soustředit se jen na šlapání.

Při zapojení rukou ale zažijete super intenzivní kardio trénink, kterým posílíte všechny svalové skupiny. Díky tomu, že si můžete diktovat vlastní tempo, je stroj vhodný jak pro zahřátí před tréninkem, tak pro cvičení typu HIIT.


Plynulá práce se zátěží

Díky magnetickému brzdnému systému je chod stroje tichý a plynulý. I při tom nejintenzivnějším tréninku tak můžete spoléhat na hladký a ničím nerušený pohyb.

Přechod mezi 8 úrovněmi zátěže také probíhá bez problému. Zátěž je připojená na pevné lanko, které při pohybu nevytváří téměř žádný hluk.


Vhodný pro každý typ postavy

Každý má jiné tělesné proporce a u strojů jako Verticon Home je důležité na tento fakt brát ohled. Díky jednoduchému šroubovacímu mechanismu si proto přizpůsobíte výšku úchopů podle výšky vlastní.

Výhodou jsou také prostorné pedály s ložisky, které kopírují sklon vašeho chodidla. Výsledkem je přirozený pohyb, a to i během namáhavého tréninku.


Efektivní trénink, který je šetrný na klouby

I když Verticon na první pohled vypadá jednoduše, nevyplatí se ho podceňovat! Díky prakticky neomezené intenzitě cvičení je jako stvořený pro intervalové tréninky, na rozdíl od jiných typů strojů ale nezatěžuje vaše klouby. 

Kromě hubnutí vám také pomůže vylepšit koordinaci a vytrvalost a posílit prakticky celé tělo. Toho všeho dosáhnete naprosto přirozeným pohybem!

 

Klíčové vlastnosti:

 • vertikální lezecký trenažer pro efektivní spalování kalorií a posílení klíčových svalových skupin
 • díky postranním madlům ho lze využít i jako stepper
 • simuluje pohyb šplhání
 • tichý a plynulý chod
 • 5 nastavitelných výšek úchytů
 • 8 stupňů zátěže
 • velké pedály s nastavitelnými přezkami
 • transportní kolečka
 • systém pro vyrovnání nerovnosti podlahy
 • computer zobrazuje: čas, rychlost, vzdálenost, přibližný počet spálených kalorií, počet kroků, scan

Technický popis:

brzdný systém magnetický
ovládání zátěže manuální
počet stupňů zátěže 8
výška nástupu 18 cm
rozměry pedálů 11 x 11 cm
sklon 75°
manuální program ano
počet programů 0
přijímač hrudního pásu ne
hrudní pás součástí balení ne
transportní kolečka ano
systém vyrovnání nerovností ano
celkové rozměry v235 cm x š80 cm x d109,4 cm
šířka zadní základny 62 cm
vzdálenost základen 103 cm
rozměry balení d151 x š57 x v32 cm
maximální nosnost 136 kg
hmotnost 32,5 kg
zdroj napájení 2x AAA baterie
kategorie HC (dle EN ISO 20957)
použití domácí

 

Recenze

Hodnocení: 5

100%

zákazníků doporučuje

6

hodnocení uživatelů


OZ
OZ

Ověřený zákazník

Hodnoceno: 18. 1. 2022

Produkt zakoupen na inSPORTline.sk

Ak si chcete odrovnať a spevniť telo rýchlym a intenzívnym tréningom je to produkt pre vás. Kvalitný a perfektne vymyslený trenažér pre poriadne spevnenie skoro celého tela.

Veľmi kvalitný produkt

Neskutočne intenzívne cvičenie skoro celého tela

Esteticky krásny produkt

Kvalitné spracovanie aj materiály

Dobrá manipulácia so strojom

Pevná podstava stroja

Domáca beštia

Zatiaľ som nezaznamenal žiadnu

Alternativy

Hlídání dostupnosti produktu

Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!