Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Verticon inSPORTline Club

Robustní lezecký trenažer, který se přizpůsobí tvému tempu! Žádná elektronika, jen poctivý workout pomocí vlastní hmotnosti. Navíc ho lze využít i jako stepper! více


34 990 Kč

s DPH

Sdílet Hlídat

K nákupu získaváte

 • Servis u zákazníka patří mezi naši nejoblíbenější službu. V případě poruchy totiž nemusíte zboží pracně rozebírat, balit a posílat k nám. Naši profesionální servisní technici přijedou přímo k Vám a veškeré opravy budou provádět u Vás doma. Po celé České republice máme 36 servisních míst, proto jsme schopni reklamaci vyřídit rychle, efektivně a profesionálně. Pro objednání servisu stačí vyplnit elektronický servisní formulář.

 • Na vybrané produkty (fitness trenažéry) s cenou nad 3 990 Kč Vám nabízíme nadstandardní záruku 10 let! To si můžeme dovolit jen proto, že jsme si kvalitou našich produktů jistí! Rovněž poskytujeme rozšířenou záruku 10 let na všechna jízdní kola značek Kellys, 4EVER, Devron, DHS, Kreativ a také na všechna elektrokola. Spolehněte se na naše produkty i Vy. 10 let záruka se vztahuje na rám stroje/rám kola.

 • Garantujeme vám vrácení peněz u zboží zakoupeného přes náš eshop ve lhůtě do 30 dní, a to v případech, kdy Vám zboží velikostně nesedí nebo nevyhovuje.

Doporučujeme přikoupit

Popis

Hledáte způsob, jak si dát pořádně do těla? Verticon Club je připraven k akci! Jeho robustní ocelový rám snese vysokou zátěž, ovšem jak intenzivně budete trénovat záleží pouze na vás. Čím rychleji na stroji „šplháte“, tím víc si dáte do těla. Žádný displej, žádné nastavování - jediný limit je vaše vlastní výdrž!

Největší výhodou simulace lezení je přirozené zapojení prakticky všech svalových skupin. Obzvlášť efektivně se to projeví při posilování středu těla (CORE). Vypracujete si tak stabilizační svaly a postupně budete zlepšovat svou výdrž a koordinaci.

Na rozdíl od opravdového lezení jste ale ušetřeni nárazů! A co víc - konstrukce je nakloněna o 75° tak, aby byl na klouby při tréninku vyvíjen co nejmenší tlak. Pro každý "krok" máte rozmezí přibližně 54 cm - jak moc se do toho opřete pak záleží jen na vás.

Stroj je vhodný pro zahřátí svalů před cvičením i pro ty nejintenzivnější intervalové tréninky. Je tu ale ještě jedno super využití! Díky postranním madlům totiž můžete nechat ruce odpočinout a jenom šlapat nohama - stejně jako na stepperu!


Žádná elektronika, jen pořádný workout

Na stroji Verticon Club nenajdete žádný displej ani systém nastavení zátěže. Trenažer totiž pracuje čistě na manuálním principu. Jako protiváha při tréninku slouží zátěžové kolo, které se pohybuje na silném řetězu. Je jen na vás, jak moc se chcete zapotit - tréninkové tempo si určujete sami.

 

Dva stroje v jednom

Největší výhodou lezeckého trenažeru Verticon Club je, že na něm šplhat vůbec nemusíte! Díky pohodlným postranním opěrám můžete nechat ruce odpočinout a soustředit se jen na šlapání. Při zapojení rukou ale zažijete super intenzivní kardio trénink, kterým posílíte všechny svalové skupiny. Díky tomu, že si můžete diktovat vlastní tempo, je stroj vhodný jak pro zahřátí před tréninkem, tak pro cvičení typu HIIT.
 


Vhodný pro každý typ postavy

Každý má jiné tělesné proporce a u strojů jako Verticon Club je důležité na tento fakt brát ohled. Díky jednoduchému šroubovacímu mechanismu si proto přizpůsobíte výšku úchopů podle výšky své postavy. Výhodou jsou také prostorné pedály s upínacími přezkami, které kopírují sklon vašeho chodidla. Výsledkem je přirozený pohyb, a to i během namáhavého tréninku.


 

 

Efektivní trénink, který je šetrný na klouby

I když Verticon na první pohled vypadá jednoduše, nevyplatí se ho podceňovat! Díky prakticky neomezené intenzitě cvičení je jako stvořený pro intervalové tréninky, na rozdíl od jiných typů strojů ale nezatěžuje vaše klouby. Kromě hubnutí vám také pomůže vylepšit koordinaci a vytrvalost a posílit prakticky celé tělo. A toho všeho dosáhnete naprosto přirozeným pohybem!

Klíčové vlastnosti:

 • vertikální lezecký trenažer bez jakékoliv elektroniky
 • díky postranním madlům lze stroj využít i jako stepper
 • robustní ocelový rám s vysokou nosností
 • zátěžové kolo se pohybuje na pevném řetězu
 • 3 nastavitelné výšky úchytů
 • pedály s utahovacími přezkami
 • systém pro vyrovnání nerovnosti podlahy
 • součástí balení jsou náhradní prodloužené rukojeti

Technický popis:

brzdný systém řetězový se zátěžovým kolem
ovládání zátěže ***
počet stupňů zátěže ***
výška nástupu 25 cm
rozměry pedálů 11 x 11 cm
sklon 75°
manuální program ***
počet programů 0
přijímač hrudního pásu ne
hrudní pás součástí balení ne
transportní kolečka ne
systém vyrovnání nerovností ano
celkové rozměry d 109,5 x š 105 x v 242,2 cm
rozměry balení 2 krabice1 ks d112 x š122 x v29 cm, 1 ks d267 x š32 x v50 cm
maximální nosnost 150 kg
hmotnost 127 kg
zdroj napájení ***
kategorie SC (dle EN 957)
použití komerční, domácí


Video


Parametry

Maximální nosnost (kg) 150 kg
Brzdný systém Řetězový se zátěžovým kolem
Nastavení zátěže ne
Výška 242 cm
Délka 109.50 cm
Šířka 105 cm
Hmotnost 127 kg
Transportní kolečka ne
Systém vyrovnání nerovností podlahy ano
Typ pohybu klasický

Alternativy

Hlídání dostupnosti produktu

Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!