Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Stepper inSPORTline Holister

Revoluční stepper s pohyblivými madly, díky kterým procvičíte celé tělo. S robustní konstrukcí a magnetickým brzdným systémem je zaručena dlouhá životnost. více


30 990 Kč

s DPH

Sdílet Hlídat

K nákupu získaváte

 • Servis u zákazníka patří mezi naši nejoblíbenější službu. V případě poruchy totiž nemusíte zboží pracně rozebírat, balit a posílat k nám. Naši profesionální servisní technici přijedou přímo k Vám a veškeré opravy budou provádět u Vás doma. Po celé České republice máme 36 servisních míst, proto jsme schopni reklamaci vyřídit rychle, efektivně a profesionálně. Pro objednání servisu stačí vyplnit elektronický servisní formulář.

 • Na vybrané produkty (fitness trenažéry) s cenou nad 3 990 Kč Vám nabízíme nadstandardní záruku 10 let! To si můžeme dovolit jen proto, že jsme si kvalitou našich produktů jistí! Rovněž poskytujeme rozšířenou záruku 10 let na všechna jízdní kola značek Kellys, 4EVER, Devron, DHS, Kreativ a také na všechna elektrokola. Spolehněte se na naše produkty i Vy. 10 let záruka se vztahuje na rám stroje/rám kola.

 • Garantujeme vám vrácení peněz u zboží zakoupeného přes náš eshop ve lhůtě do 30 dní, a to v případech, kdy Vám zboží velikostně nesedí nebo nevyhovuje.

Popis

Stepper inSPORTline Holister je spolehlivý stroj pro posílení stehenního a hýžďového svalstva simulující výstup do kopce nebo do schodů. Jeho robustní konstrukce s nosností až 130 kg a magnetický brzdný systém zaručují dlouhou životnost. Díky výšce kroku převyšující 25 cm se dokonale procvičí a zpevní kýžené partie. O pohodlí a bezpečnost při cvičení se starají prostorné nášlapy s protiskluzovou úpravou a dva páry madel, z nichž jsou jedna madla pevná a druhá pohyblivá. V pevných madlech jsou zabudovány snímače tepové frekvence. Menší rozestup nášlapů vám zajistí ergonomicky přirozenější pohyb. Samozřejmostí jsou transportní kolečka, držák na lahev, stojan na tablet či systém pro vyrovnání nerovností podlahy.


Mějte trénink vždy pod kontrolou 

Computer stepperu je vybaven kvalitním 7" displejem pro maximálně přehledné zobrazování tréninkových hodnot a jeho ovládání je velice jednoduché a přirozené. Na displeji se zobrazuje vždy výkon, otáčky za minutu, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a tepová frekvence.


Spalujte maximální množství kalorií

Díky rozsáhlé nabídce programů si u stepperu inSPORTline Holister přijde každý na své. Pro sportovce, kteří se nechtějí zdržovat zbytečným nastavováním, disponuje stepper i možností rychlého startu. Mimo jiné nabízí i programy intervalové, při kterých ze sebe dostanete maximum!
 


Procvičte celé tělo

Díky speciálním pohyblivým madlům dostane cvičení na stepperu Holister nový rozměr! Možností úchopu madel je hned několik, vy tak procvičíte nejen spodní část těla, jak bylo doposud u stepperů zvykem. Zároveň byla konstrukce stepperu navržena tak, aby šetřila vaše klouby a vy tak mohli bez omezení dosáhnout svých cílů!


Klíčové vlastnosti:

 • domácí stepper s robustní konstrukcí
 • plně elektronické ovládání
 • spolehlivý brzdný systém s dlouhou životností
 • bohatá programová vybavenost
 • přehledný displej
 • elektronicky nastavitelný odpor
 • snadné a intuitivní ovládání
 • možnost nabíjení telefonu či tabletu
 • počítač zobrazuje: čas, úroveň, vzdálenost, spálené kalorie, výkon (WATT), rychlost, otáčky za minutu (RPM), tepovou frekvenci
 • HRC program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvence


Technický popis:

hmotnost zátěžového kola 5,5 kg
ovládání elektronické
počet stupňů zátěže 16
výška kroku 25,3 cm
celkový počet programů 13
přednastavené programy 9
uživatelské programy 4
HRC program ano
WATT program ne
manuální program ano
snímače tepové frekvence ano
stojan na tablet ano
držák na lahev ano
přijímač hrudního pásu ano, pro nekódovaný analogový 5kHz signál
doporučujeme Sigma 5kHz (dosah 1 metr, s možností výměny baterie) nebo Polar T34 (dosah 4 m, bez možnosti výměny baterie)
hrudní pás součástí balení ne
transportní kolečka ano
systém vyrovnání nerovností ano
celkové rozměry 118 x 79 x 181 cm
rozměry balení 116 x 140 x 45 cm
maximální výška cvičence bez omezení
maximální nosnost 130 kg
hmotnost 82,6 kg
brzdný systém magnetický
zdroj napájení 220V, 230V
kategorie HC (dle EN957)
použití domácí

 

Parametry

Nastavení zátěže ano
Kategorie využití Domácí
Typ pohybu klasický
Gumová táhla ne
Hmotnost 82.60 kg
Maximální nosnost (kg) 130 kg
Nastavení výšky kroku ne
Počítadlo kroků ano
Měření tepové frekvence ano
Rychlost chůze ano

Alternativy

Hlídání dostupnosti produktu

Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!