Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády ČR lze od 22.10. využít naše prodejny pouze jako výdejní místa pro objednávky z e-shopu. Bez předchozí potvrzené objednávky a výzvy k vyzvednutí nelze zboží vydat.
Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády ČR lze od 22.10. využít naše prodejny pouze jako výdejní místa pro objednávky z e-shopu. Bez předchozí potvrzené objednávky a výzvy k vyzvednutí nelze zboží vydat.
Fitness>Masáže a zdraví>Autotrakční lehátka > Autotrakční lehátko inSPORTline Verge (Kód produktu: 4071)

Autotrakční lehátko inSPORTline Verge - AKCE

Lehká, skládací a přenosná konstrukce, vhodné pro domácí využití, fixační válce v oblasti chodidel.

Lehká, skládací a přenosná konstrukce, vhodné pro domácí využití, fixační válce v oblasti chodidel. více »

Dostupnost:
Eshop
Praha 5
Praha 10
Brno
Ostrava
Vítkov
Vaše cena:
3 390 Kč s DPH
Cena bez DPH:
2 801,65 Kč
Původní cena:
4 690 Kč
- ušetříte 1 300 Kč (28%)
Věrnostní sleva:
Splátky s 0% navýšením

Doporučujeme přikoupit

 • Popis
 • Parametry
 • Alternativy (5)
 • Reference (16)
 • Video (1)

Autotrakční lehátko inSPORTline Verge

Autotrakční lehátko inSPORTline Verge, známé také jako rekonvalescenční lavice či inverzní stůl, je pomůcka, která byla vyvinuta pro preventivní a uvolňující využití při bolestech zad či páteře. Dlouhodobé jednostranné zatížení, ať už se jedná o polohu v sedě nebo ve stoje, je typické pro náš životní styl. Tím dochází k postupnému přetížení a následně k poškozování přetěžovaných částí těla. Nejčastěji se jedná o přetížení meziobratlových plotének, přetížení kyčelních kloubů, vnitřních orgánů nebo žilního oběhu dolních končetin.

Tyto důsledky může odstranit ten nejpřirozenější způsob, kterým je obrácena poloha těla. Autotrakční lehátko Vás dokáže plynule přetočit do pozice, kdy hlavou směřujete směrem k zemi. V této pozici dochází k aktivnímu uvolňování svalového napětí, což má pozitivní vliv na celou stavbu těla. Při pravidelném používání rovněž dochází k uvolňování zablokovaných zad i k uvolňování dýchacích cest. Relaxaci na inverzním stole inSPORTline Verge doporučují nejen maséři, ale také lékaři zabývající se rekonvalescencí těla.

Konstrukce autotrakčního lehátka inSPORTline Verge je vyrobena z odolného ocelového materiálu, který ve spojitosti s měkkou podložkou vytváří maximální komfort při cvičení. Nosnost 120 kg či skládací mechanismus (podobný jako například u štaflí) pro jednodušší uskladnění jsou další přednosti stolu. Díky těmto vlastnostem a blahodárným účinkům páteře či kloubů je autotrakční lehátko inSPORTline Verge oblíbeným a vyhledávaným modelem.


Technický popis:

 • inverzní stůl - rekonvalescenční lavice
 • odolný ocelový rám
 • průměr konstrukce: 3,5 cm
 • polstrovaná opěrka zad i hlavy
 • povrch ze syntetické kůže
 • výška polstrování: 4 cm
 • nastavitelný úhel inverze s bezpečnostním pásem
 • fixační válce v oblasti chodidel
 • jednoduchý skládací mechanismus (lze sklopit tak jako například štafle)
 • maximální výška postavy: 195 cm
 • rozměr: d150 x š65 x v120 cm
 • skladovací rozměr: d95 x š65 x v150 cm
 • nosnost: 120 kg
 • hmotnost: 20 kg
 • vhodné pro pravidelné domácí využití
 

Účinky: 

 • prevence a uvolnění při bolestech zad a páteře
 • aktivní uvolňování svalového napětí
 • uvolňování dýchacích cest
 • pomáhá při přetížení žilního oběhu dolních končetin
 • pomáhá při přetížení meziobratlových plotének
 • pomáhá při přetížení kyčelních kloubů
 • pomáhá při přetížení vnitřních orgánů (v poloze v sedě)

 Pohodlná opěrka

Při cvičení je důležité cítit se co nejlépe. Tomu napomáhá kvalitní opěrka, která je 4 cm vysoká, měkká a vyrobena z odolných materiálů. Povrch je potažen syntetickou kůží, což zaručuje dlouholetou životnost a snadnou údržbu. 
 Stabilní a odolná konstrukce

Maximální stabilitu a odolnost zaručuje ocelová konstrukce o tloušťce 3,5 cm, která nabízí až 120 kg nosnost. Vyšší stabilitě napomáhají i speciální protiskluzové patky, kterými jsou opatřeny nohy konstrukce. Speciální povrchová úprava pak chrání konstrukci před případnými škrábanci či odřeninám a zaručují tak dlouhodobou životnost. 

 

Autotrakční lehátko inSPORTline Verge - Dokumenty ke stažení

pdf Návod k použití

Autotrakční lehátko inSPORTline Verge - parametry

Maximální nosnost (kg)
120 kg
Hmotnost
20 kg
Sklápěcí mechanismus
ano
Rozměry po sestavení
150 x 65 x 120
Tloušťka polstrování
4 cm
Materiál konstrukce
Ocel
Max. výška cvičence
195 cm

Autotrakční lehátko inSPORTline Verge - hodnocení zákazníků

Zdroj – Heureka.cz

Průměrné hodnocení 4.8 / 5 podle 16 recenzí

Luděk Kořínek

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Inverzní sůl jsem chtěl koupit jiný, ale nechal jsem se zlákat nízkou cenou a dopravou zdarma. Nelituji toho. Konstrukce je asi i o trochu robustnější nežli bych ji sám chtěl. Celé to je velice stabilní. Dá se tušit, že některé upevňovací prvky jsou tam až navíc a daly by se demontovat. pak by se věc dala částečně rozložit i bez nástrojů... To je skuteřnost, která v mém případě není na pořadu dne. Čalounění je, zdá se, v odpovídající kvalitě. I když je celá věc vyrobená v Číně není to žádná příslovečná "Čína". Přenastavení na jinou velikost postavy je otázkou okamžiku a změna se provádí po vytažení jistícího kolíku snadno posunováním (zasouváním) 4 hraných profilů. Rozestup jednotlivých kroků je dostatečně jemný. osobně já ho mohu používat pohodlně v několika bodech. Otvory jsou navíc označeny stupnicí, kde na první pokus zajistíte stroj v poloze pro vaši tělesnou výšku. Snad jen k uchycení kotníků mám výhradu. Nedá se nastavit pro útlé kotníky a při použití bez ponožek v uchycení necítí plná jistota. Můj osobní názor je že v původním plánu byla silnější polstrování třmenů držící kotníky. Otázkou je zda mi to bude vadit a provedu řešení DoDo nebo si na to zvyknu.

Jednoduché a robustní provedení.

Věc nelze složit bez nástrojů. uchycení kotníků nepříliš jisté

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Volil jsem tento model protože v porovnání s těmi od jiných výrobců stojí polovinu až třetinu. Na kvalitě provedení je to sice trochu znát, ale na funkčnosti nikoliv. Montážní návod by mohl sice být lépe zpracovaný, ale zvládne ji každý, kdo nemá obě ruce volšový, takže platit si za montáž je vyhazováním peněz (podle jiné recenze soudím, že "zlaté české ručičky" začínají být nedostatkovým artiklem). Trochu mě mate, že mi po montáži zbyly 3 šrouby, které evidentně nikam nepatří a ani nikde nechybí - zřejmě dárek výrobce k dovybavení domící dílny ;-) Po cca 5 týdnech pravidelného používání dodávám: Je nutné používat uzavřenou obuv nebo alespoň dvoje tlusté vlněné ponožky + pantofle se silnější podrážkou, jinak je uchycení nohou příloš volné a tlačí do nátru a achilovky. Doporučuji jako levnou alternativu k podobným profi stolům, které jze požídít za dvoj= až trojnásobek ceny. Moje záda si chrochtají blahem.

Cena

Doprava zdarma

Snadné použití

Po složení a oddělení sklopné části nezabere moc místa.

Snadné oddělení stojanu od lehátka a tím i snadné přenášení a uskladnění (chce to ale neutahnout na doraz matice západek, aby s nimi šlo snadno manipulovat rukou)

Robustnost

Větší vůle některých dílů

V návodu chybí popis nastavení těžište (tedy proč zvolit který otvor)

Uchycení nohou by mohlo být vyřešeno lépe

Martina Koneckova

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Tento výrobek mohu jen doporučit, cena odpovídá kvalitě. Lehátko má velmi snadné použití, ovládá se jen pohyby horních končetin. (Nekupujte ho, pokud máte záda operovaná!! Tehdy se trakce neprovádí.)

Lehátko se dá snadno smontovat (není skládací, potřebujete prostor); účel plní skvěle, trakce zad probíhá velmi pohodlně.

Lehátko jsem koupila kvůli častým blokádám obratlů.

Vybrala jsem si tohle kvůli nízké ceně.

Petr Kropáč

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Všem co mají problémy se zády doporučuji.

Super. Již několik let mám problémy s páteří (chronicky zablokovaném krční obratle mezi C3 a C5) spojené s dechovými obtížemi. Asi po týdnu používání tohoto stroje je po problémech. Opravdu super. K nezaplacení. Vychází z logiky. Po celém dni se páteř tlačí "do sebe" a tento stroj ji navrací zpět a to bez zátěže pro tělo. A ještě u toho relaxujete. :-)

-

L.Utěšený

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Výborná ,,hračka,, zatím používám lehátko krátce,ale po vyhřeznuté plotýnce jsem měl necitlivé lýtko a palec u nohy. Po druhém použití se necitlivost začla ztrácet a můžu už i hýbat palcem. Výsledky jsou znatelné už po pár dnech a začínám přemýšlet o dražší variantě.

Na nejlevnější variantu je celkem dobré zpracování.

Nízká cena na to co do života přinese

Snadné používání

Ze začátku mi vadili vůle v uložení,které se lehce přesouvali ve směru těžiště. Už to vůbec nevnímám

Moc podrobný návod,místy až nepochopitelný.

Josef Komrzý

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Po těžkém pracovním dni opravdu pomůže uvolnit celé tělo. Určitě doporučuji.

po těžkém pracovním dni opravdu pomůže uvolnit celé tělo.

Určitě doporučuji.

zatím není co bych vytýkal.

Šárka Sudová

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Pan prodávač nám dopodrobna vysvětlil a předvedl funkčnost produktu a velmi tím přispěl k tomu, že jsme se rozhodli ihned na místě k nákupu. Oceňuji profesionální přístup a ochotu vše vysvětlit.

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

víceetážové poškození páteře s permanentními menšími nebo většími bolestmi ... při doporučené terapii ortopedem náklon 45 stupňů dolu hlavou na 15 minut zlepšení stavu už po deseti dnech ....

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

První pokus skončil závratí a nekotrolovatelnou dezorientací :-) Dcera mě musel vráti zpět. Takže jsem jej chtěla vráti. Ale zjistila jsem, že mě nebolí záda a že spím bez prášku. No tak to nevzdám a budu to zkoušet dál. Za tu úlevu to stojí.

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Fungující produkt který mi pomáhá. Provedení je sice napováženou, ale vzhledem k příznivé ceně toho nelituji.

Skvělá věc, který mi účinně pomáhá napravit problémy se bederní páteří

Výborná cena

K nákupu byl poměrně hodnotný dárek (akce)

Doprava zdarma i na takto rozměrné zboží (akce)

Jako strojař bych při pohledu a kvalitu provedení plakal, všude jsou obrovské vůle ve všech nastavitelných částech. Nicméně i takto to funguje. Holt dneska všichni vyráběj v číně kde to soudruzi mastěj jak na běžícím pásu...ale za ty prachy je to OK.

je potřeba více místa na cvičení

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Spokojenost

doplňuje moji práci

trošku rozvyklané, ale pokud takto zůstane, jsem spokojená (velmi nízká cena oproti jiným podobným výrobkům)

Šárka Juračková

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

výrobek splnuje svůj účel, dobrá cena o proti jiným podobným výrobkům.

je to přesně to co jsme potřebovali

nic

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Výrobek splnil naše očekávání. Kvalita odpovídá ceně. K požadovaném účelu stroj jednoznačně poslouží.

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Všem mohu jedině doporučit.Maximální spokojenost!!!

Vynikající rehabilitační pomůcka.Okamžitá úleva zad.Perfektní

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Je funkční a zatím splňuje mé očekávání

funguje

desa je o trochu kratší, tkaže při svisu mi jde hlavatrochu mimo ní.

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Mám produkt krátce, bolesti zad se trochu zmírnily. Doufám, že to bude pokračovat a bolesti se budou nadále zmírňovat.

Autotrakční lehátko inSPORTline Verge - video


Český košík roku 2015 Shop roku 2019 - Sport a Fitness Shop roku 2019 - Sportovní vybavení Finalista Shop roku 2016 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Ověřeno zákazníky Záruka 10 let