Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Jak funguje inSPORTline půjčovna?

V dnešní době, kdy se čím dál tím více lidí snaží udržet ve formě z pohodlí svého domova, přichází inSPORTline s řešením, které potěší každého milovníka fitness. Naše půjčovna fitness zařízení nabízí snadný a přístupný způsob, jak domů získat kvalitní fitness vybavení bez nutnosti velkých investic. Zde je krátký průvodce, jak půjčovna funguje.

Jak funguje inSPORTline půjčovna?
Jak funguje inSPORTline půjčovna?

1. Výběr zařízení

Na začátku stojí výběr správného zařízení. V naší počáteční nabídce najdete běžecký pás, rotoped a eliptical. Každé zařízení je detailně popsáno, včetně informací o ceně půjčení a výši vratné kaucí, která závisí na ceně konkrétního zařízení. Plánujeme neustále rozšiřovat naši nabídku, abychom uspokojili všechny vaše fitness potřeby. Všechny dostupné modely najdete ZDE.

2. Snadná objednávka

Po výběru zařízení můžete provést objednávku online v sekci půjčovna nebo přímo na našich prodejnách. Nejlépe na té, která se nachází nejblíže vašemu bydlišti. Zde si můžete zařízení prohlédnout a zároveň uzavřít standardní smlouvu o zapůjčení. Pokud si přejete, domluvíme pro vás i doručení zařízení přímo k vašim dveřím.

3. Informace a podpora

Jakmile odešlete objednávku, náš zkušený personál vás bude informovat o celém postupu půjčení a domluví s vámi všechny potřebné detaily, včetně dovozu, montáže a doby zapůjčení.

4. Dokončení objednávky

Pro dokončení objednávky je potřeba podepsat smlouvu o zapůjčení a zaplatit půjčovné a vratnou kauci přímo na prodejně (vratnou kauci je nutno zaplatit v hotovosti). Pokud jste objednávku prováděli na prodejně, máte už nejspíš vše vyřízeno. Zboží už na vás bude čekat na prodejně, případně si domluvíte doručení až domů.

Pusťte se do toho!

A to je vše! Nyní máte doma kvalitní fitness zařízení, s kterým můžete začít pracovat na svých cílech. Ať už chcete zlepšit svou fyzickou kondici, zhubnout, nebo jen vyzkoušet různé typy zařízení před možným nákupem, naše půjčovna vám to umožní.

Prohlédnout nabídku
Akce a slevy na email
Akční newsletter