Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Seznam se s AirBikem - vzduchovým trenažerem, který ti rozproudí krev!

Seznam se s AirBikem - vzduchovým trenažerem, který ti rozproudí krev!
Seznam se s AirBikem - vzduchovým trenažerem, který ti rozproudí krev!

Chceš zapracovat na své fyzičce, ale na běžných strojích už to není ono? Potom je pro tebe AirBike jasnou volbou! Na tomhle stroji se totiž rozhodně nudit nebudeš!

JAK TO VŮBEC FUNGUJE?
V jednoduchosti je síla

Co to vlastně AirBike je? Říká se mu sice taky vzduchový rotoped, od těch klasických ho ale dělí pár zásadních rozdílů. Tím nejnápadnějším je samozřejmě rozložitý ventilátor na místo zátěžového kola. Ten je napojen nejen na pedály, ale také na pohyblivá madla, takže během tréninku ho roztáčíš nohama i rukama zároveň. Díky širokým lopatkám plní ventilátor také funkci vzduchového brzdného systému, takže čím víc se do toho opřeš, tím většímu odporu budeš muset vzdorovat.

Jaký je rozdíl mezi AirBikem a rotopedem?
Na rotopedu procvičíš jenom dolní polovinu těla, zatímco ruce zůstávají pevně na řídítkách a do tréninku se nezapojují. Odpor se navíc reguluje buď ručně nebo elektronicky, a vždy s danou hranicí zátěže, kterou nelze překročit. U AirBiků se odpor přizpůsobí tvé námaze, takže máš vždy prostor ke zlepšení. 

 

JAKÉ MÁ TRÉNINK S AIRBIKEM VÝHODY?
Připrav se to pořádně rozjet

✅ Zapojíš více skupin svalů – S AirBikem si dáš opravdu do těla! Díky adaptivnímu zvyšování zátěže můžeš šlapat na hranici svých sil, což by třeba na eliptikalu ani nešlo. Trénink je tak mnohem intenzivnější a projeví se zejména na rukou a čtyřhlavých stehenních svalech. Zapojuješ však také svaly hrudní, zádové, břišní i šikmé!

✅ Zatočíš s přebytečnými kaloriemi – Protože při tréninku namáháš stejně horní i dolní polovinu těla, kalorie ubývají závratnou rychlostí! Pokud hledáš způsob, jak se rychle zbavit nějakého toho tuku navíc, líp už si snad vybrat nemůžeš.

✅ Pošetříš klouby – I když je intenzivní záběr hlavní výhodou airbiků, zvolnit můžeš vždycky. Šlapání je navíc kloubům příznivý pohyb, protože se vyhýbá nárazům.

✅ Jediným limitem je tvá výdrž – I když ze sebe vydáváš maximum, stroj vždycky dokáže tvou námahu vyrovnat. V praxi to znamená, že neexistuje nejvyšší „level“, kterého na airbiku můžeš dosáhnout. Když se zlepšíš ty, stroj ti okamžitě nabídne další hranici, kterou se můžeš pokusit překonat.

☑️ BONUS: Příjemné chlazení – Čím větší větrák, tím větší proud vzduchu! Zatímco se na stroji potíš, ovívá tě příjemný vánek! Trocha osvěžení při tak těžké práci jen prospěje.
 

KDO BY DO TOHO MĚL JÍT?
Každý kdo má chuť!

Chci efektivně posilovat celé tělo!
AirBike je skvělým nástrojem pro intenzivní kardio workout, do kterého zapojíš celé tělo. Téměř žádnému svalu se nedostane odpočinku, a to hlavně díky tomu, že ti AirBike na rozdíl od rotopedu umožňuje zapojit do tréninku i ruce!

Nechci se během tréninku omezovat!
★ S AirBikem neexistuje žádná hranice intenzity tréninku nebo dosažitelné zátěže. Díky vzduchovému odporu ventilátoru je zátěž přímo úměrná úsilí, které vynakládáš, takže jsi sám sobě tím největším soupeřem!

Baví mě HIIT!
★ Vzduchové rotopedy jsou skvělým nástrojem pro intervalový trénink, jako je čím dál tím populárnější HIIT! Výhodou je, že se nemusíš zabývat nastavováním speciálních programů – prostě se posadíš a šlapeš.

Potřebuji spálit tuky a zapracovat na své fyzičce!
★ Hledáš-li efektivní způsob, jak se zbavit nějakého toho kila navíc, tento trenažer je jasná volba. Stroj tě navíc nenechá odpočinout, takže je taky super pomůckou pro vypracování svalů.

AirBike je prostě mašina pro pravé hrdiny! 

Související produkty

Akce a slevy na email
Akční newsletter