Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Pogumované činky Ketlebel PU

Pogumované činky inSPORTline Ketlebel PU bezpochyby patří k nejlepším pomůckám pro komplexní procvičení celého těla. Cvičení s ketlebelem je založeno na přirozených...

Pogumované činky inSPORTline Ketlebel PU bezpochyby patří k nejlepším pomůckám pro komplexní procvičení celého těla. Cvičení s ketlebelem je založeno na přirozených pohybech těla, které rozvíjí sílu a zlepšují flexibilitu a mobilitu. Oproti izolovaným cvikům zapojíte najednou více svalových skupin a docílíte tak požadovaných úspěchů při redukci váhy či zlepšení funkční síly, koordinace pohybu a výbušnosti.

Jedná se o moderně zpracované ketlebely s polyuretanovou povrchovou úpravou, která je odolná vůči potu a opotřebení. Na první pohled vás činky zaujmou svým futuristickým designem s krystalovými liniemi. Chromované a ergonomicky tvarované madlo zajistí velmi komfortní úchop s dostatečným prostorem i pro obouruční uchycení. Spodní plochá strana ketlebelu zaručuje pohodlné a stabilní odložení. Také určitě oceníte výrazné značení váhy v kilogramech a librách na těle činky.  Ketlebel je vhodný do všech posiloven, workoutových hřišť i pro domácí využití.

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter