Moto W-TEC

Vítejte v moto shopu značky W-TEC, který přináší inSPORTline! Kdo jsme? W-TEC je česká značka motocyklového vybavení exportující i do zemí EU. Vznikla na konci...

Vítejte v moto shopu značky W-TEC, který přináší inSPORTline!

Kdo jsme? W-TEC je česká značka motocyklového vybavení exportující i do zemí EU. Vznikla na konci roku 2012, kdy jsme poprvé uvedli na trh první originální přilby s homologací, a to za bezkonkurenční ceny. Stali jsme se součástí výbavy tisíců řidičů motorek a čtyřkolek, kteří hledali vedle ochrany také produkty s originálním designem. Dnes si W-TEC klade zase nové cíle. Jako první česká značka jsme se rozhodli zákazníkům nabídnout vyšší kvalitu, komfort a nadstandardní služby spojené s pořízením moto vybavení.

Naším hlavním cílem je zlepšit bezpečnost motocyklistů, edukovat je k vyšší zodpovědnosti vůči sobě, ale i ostatním. Nejtěžší části tohoto úkolu je zachovat tu nejdůležitější myšlenku: Aby motorka zůstala tou svobodnou a superzábavnou záležitosti Vašeho života.

Chcete-li svůj W-TEC zkombinovat i se zbožím jiných kvalitních výrobců, podívejte se na nabídku značek HELITE Airbags, Alpinestars, PROmo Jeans, SIDI, LS2, Cassida, Lazer, BELL, Oxford, Rebelhorn, Ozone, Emerze, BOSBLACK HEART a mnoha dalších.

Pokud Vám výrobek nebude ideálně sedět, zdarma Vám velikost bez hrazení poštovného vyměníme nebo Vám vrátíme peníze.

Moto W-TEC
  • Značka: W-TEC

Proč nakupovat u nás?