Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Gymnastické míče

Gymnastické míče září svými pestrými barvami a tvary v posilovnách, rehabilitačních centrech i domácnostech. Gymnastický míč je populární a osvědčená pomůcka pro...

Gymnastické míče září svými pestrými barvami a tvary v posilovnách, rehabilitačních centrech i domácnostech. Gymnastický míč je populární a osvědčená pomůcka pro posilování, rehabilitaci, relaxaci i zdravé sezení. Díky cvičení na gymnastickém míči s úchyty účinně protáhnete a posílíte nejen nohy a břišní svalstvo, ale také ruce či záda. A to se výborně hodí proti bolestem zad, například při práci v kanceláři. Poradíme vám, jak vybrat gymnastický míč, abyste si mohli denně dopřávat zábavné cviky!

Nejvíce žádané jsou gymnastické míče s průměrem 65 a 75 cm, bez úchytů i s úchyty. A jaká je vaše správná velikost míče? Měříte-li 165–175 cm, vyberte si gymnastický míč 65 cm, při výšce 175–185 cm gymnastický míč 75 cm. Dětem do 150 cm budou vyhovovat míče s průměrem 45 cm, osobám měřícím 150–165 cm míče s průměrem 55 cm, lidem nad 185 cm míče s průměrem 85 cm a nad 195 cm míče s průměrem 95 cm.

Gymnastické míče

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter