Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Celoodpružená kola

Celoodpružená kola a elektrokola patří mezi současné trendy jízdních kol na trhu. Jejich zaměření je podobné jako u horských kol, avšak nabízejí jezdci mnohem více...

Celoodpružená kola a elektrokola patří mezi současné trendy jízdních kol na trhu. Jejich zaměření je podobné jako u horských kol, avšak nabízejí jezdci mnohem více pohodlí při kontaktu s terénem. Pokud patříte mezi cyklisty, kteří mají rádi jízdu v extrémním terénu a technicky náročných trailech, pak je pro vás ideální volbou celoodpružené kolo nebo elektrokolo.

U všech modelů poskytujeme rozšířenou záruku 10 let a záruční i pozáruční servis na našich pobočkách.

Pro co nejlepší a nejbezpečnější doručení Vašeho nového kola v ceně nad 9990 Kč nabízíme krom klasické dopravy i vlastní zpoplatněnou prémiovou dopravu inSPORTline. Sestavené a seřízené kolo Vám přivezeme až domů. Na místě osobně probereme ovládání, nastavení posedu, odpružení a cokoliv vás bude zajímat. Dopravu lze vybrat při finalizaci Vaší objednávky v košíku - doprava je omezena na vybrané kraje ČR. U kol v ceně vyšší než 49 990 Kč je tato doprava zdarma a platí pro celou ČR.

Celoodpružená kola

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter