Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Anticelulitidní prádlo

Anticelulitidní prádlo je horkou novinkou ve světě fitness. Toto prádlo se vyznačuje výbornými zeštíhlujícími účinky, a to zejména díky tomu, že jejich speciální...

Anticelulitidní prádlo je horkou novinkou ve světě fitness. Toto prádlo se vyznačuje výbornými zeštíhlujícími účinky, a to zejména díky tomu, že jejich speciální materiál obsahuje mikrokapsle bohaté na přírodní aktivní složky, jako je kofein, retinol, mastné kyseliny, aloe nebo vitamíny E a A. Všechny tyto látky napomáhají s tvarováním postavy a zmírňováním poškození způsobných celulitidou, která často postihuje převážně ženy.

Zeštíhlující a anticelulitidní prádlo inSPORTline je vyrobeno ze speciální tkaniny Revolution Slim, která je velice prodyšná a dlouho si zachovává své účinky. Tato látka rovněž využívá mikrokapslí obsahujících aktivní látky, které prádlu dodávají zeštíhlující a anticelulitidní účinky. Tkanina Revolution Slim při fyzické aktivitě povzbuzuje kožní mikrooběh, čímž okysličuje tkáně a urychluje spalování tuků.

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter