Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Posuňte svůj trénink na novou úroveň se sportovní výživou inSPORTline!

Posuňte svůj trénink na novou úroveň se sportovní výživou inSPORTline!
Posuňte svůj trénink na novou úroveň se sportovní výživou inSPORTline!

Máme tu něco především pro sportovce, fyzicky aktivní osoby a pro ty, kteří dbají na zdravou výživu. inSPORTline pro vás nově připravil výživové doplňky, které vám pomohou k rychlejšímu dosažení vašich trénikových a sportovních cílů! Můžete se pak těšit i lepší kondici, postavě a vnitřní pohodě. Pečlivě vybrané složení a výtečné příchutě jsou třešničkou na dortu.

🏋️ Elitní výběr proteinů 🏋️

Proteiny inSPORTline

WHEY Premium Protein je nejvyšší řada našich proteinů, obsahující nejkvalitnější syrovátkový proteinový koncentrát. K dispozici jsou různé lahodné příchutě, které potěší každý mlsný jazýček. Jednou z hlavních přidaných hodnot této exkluzivní verze proteinu zde jsou reálné kousky lískových oříšků, arašídů, kokosových vloček nebo malin.

WPI Protein je založený na čistém izolátu syrovátkové bílkoviny - nabízí tak přes 95 % bílkovin v sušině hotového doplňku. Výhodou tudíž je již zmíněný vysoký obsah bílkovin a zároveň i minimální obsah tuku a laktózy. Ideální je tak pro osoby s intolerancí laktózy a ty, kteří dbají na štíhlou postavu. V neposlední řadě se vyznačuje velmi rychlou vstřebatelností, což znamená, že poskytuje svalům aminokyseliny v krátkém čase.

WHEY Protein je ten správný protein, pokud hledáte ideální poměr ceny a "výkonu". Jedná se o kvalitní syrovátkový proteinový koncentrát opět v několika skvělých příchutích, které prostě musíte vyzkoušet! Dá se použít jako proteinový koktejl, doplněk do smoothies, ovesných vloček, jogurtů nebo pečiva.

VEGE Protein je ideálním zdrojem bílkovin pro vegany, vegetariány, osoby s bezlepkovou dietou a pro všechny, kteří chtějí do svého jídelníčku zavést více rostlinné stravy.

🔥 Energie a síla pro každý trénink 🔥

Fitness doplňky stravy

Pre Workout nabízí klíč k dosažení maximálních tréninkových efektů pro sportovce a fitness nadšence - je vytvořen pro ty, kteří chtějí zvýšit svou vytrvalost, sílu a soustředění během intenzivního tréninku. Obsahuje totiž pečlivě vybranou směs aktivních látek, které vás nabudí a namotivují.

Kreatin pomáhá zvyšovat svalovou sílu a vytrvalost. Suplementace tak může přispět k nárůstu svalové hmoty, zlepšení fyzické výkonnosti a zkrácení doby potřebné k regeneraci.

🍀 Doplňky pro každodenní zdraví 🍀

Doplňky stravy inSPORTline

Ashwaganda s extraktem z kořene vitánie snodárné slouží k povzbuzení organismu, potlačení únavy a zlepšení celkové imunity. Pomáhá tělu adaptovat se na stres a snižovat jeho účinky.

B-Complex obsahuje skupinu vitamínů B nezbytných pro správné fungování těla. Podílejí se například na metabolismu sacharidů, bílkovin a tuků, pomáhají při tvorbě červených krvinek, udržují správný stav pokožky, vlasů a nehtů a ovlivňují činnost nervové soustavy.

Berberine s extraktem z dřišťálu chitria především podporuje a zrychluje metabolismus, působí na hladinu cukru v krvi a posiluje imunitu.

Fat Burner urychluje proces spalování tuků, podporuje regulaci hmotnosti a redukuje chuť k jídlu. Přírodní ingredience pak zvyšují energii a vytrvalost, což se hodí hlavně při intenzivním tréninku.

Flex je ideálním řešením pro ty, kdo trpí bolestmi kloubů nebo pohybovými problémy. Pravidelné používání může pomoci zlepšit zdraví kloubů, zabránit poškození chrupavek a zmírnit příznaky bolesti. Jeho hlavní složkou je kolagen. Ten je rozhodující pro regeneraci a udržení zdraví tkání, jako jsou kloubní pouzdra, chrupavky, kosti a vazy.

Vitamíny inSPORTline

Ginseng s extraktem z všehoje ženšenového (pravý ženšen) podporuje přirozenou obranyschopnost těla, pomáhá bojovat s infekcemi. Dále zvyšuje vytrvalost, schopnost koncentrace a v neposlední řadě zklidňuje příznaky stresu.

Magnesium+Vitamin B6 kombinuje příznivé účinky hořčíku a vitamínu B6. Společně ovlivňují správnou činnost nervové soustavy a umožňují efektivnější boj proti stresu a únavě. Vitamin B6 navíc usnadňuje právě vstřebávání hořčíku tělem.

Omega 3 obsahuje skupinu nenasycených mastných kyselin, které si tělo nedokáže vytvořit samo, a proto jsou ve stravě nezbytné. Je tak vynikajícím zdrojem těchto cenných látek, které příznivě působí na mnoho aspektů našeho zdraví. Pomáhají hlavně udržovat správnou činnost srdce a oběhového systému a mají pozitivní vliv na činnost mozku a nervové soustavy.

Vitamin C působí jako silný antioxidant, neutralizuje volné radikály škodlivé pro naše buňky. Kromě toho je také nezbytný pro syntézu kolagenu, který je zásadní pro udržení elasticity, pružnosti pokožky a regeneraci tkání.

Prohlédnout celou nabídku

Související kategorie

Související produkty

Akce a slevy na email
Akční newsletter