Freestyle koloběžka Divine Godie modrá
3 299 Kč
skladem
Produkty v porovnávači
U zboží platí klasická zákonná záruční lhůta 2 roky.
Chtěli byste si pořídit něco, po čem toužíte, ale zaplatit třeba až po výplatě? Nebo si chcete zkrátka zboží před zaplacením prohlédnout, ale nechce se Vám do kamenné prodejny? U nás to není žádný problém. Při nákupu zboží do celkové hodnoty 5 000 Kč máte možnost odložit si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupním košíku zvolit možnost "Vyzkouším doma a platím za 30 dní". Jako bonus nezaplatíte ani korunu navíc.
Koloběžka Fox Pro Judge je ideální koloběžkou pro všechny, kteří mají rádi freestyle a adrenalinové triky. Kvalitní a robustní hliníkový rám zajišťuje odlehčení a odolnost při každé jízdě. Speciální lak je rezistentní vůči vnějším vlivům a škrábancům. Pryžové rukojeti zaručují komfortní a pevné držení s protiskluzovou funkcí. Výhodou jsou řídítka z jednoho dílu, která jsou zpevněna a mají zvýšenou odolnost při skocích a nárazech. Protiskluzový nášlap zajistí stabilitu i při těch nejodvážnějších skocích. Koloběžka Fox Pro Judge nabízí kolečka o rozměrech 110 mm s ložisky ABEC 5. Pro větší bezpečnost a lepší ovladatelnost je zadní kolo vybaveno nášlapnou brzdou.
Technický popis:
Doporučení: Pro bezpečné ježdění doporučujeme při jízdě používat bezpečnostní prvky jako jsou chrániče a helma.
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Typ koleček | PU gumová |
|---|---|
| Rám | Hliník |
| Brzdy | Nášlapná |
| Maximální nosnost | 90 kg |
| Minimální doporučená výška jezdce | 130 cm |
| Velikost kol | 110 mm |
| Hmotnost | 3.70 kg |
| Nastavitelná výška řidítek | ne |
| Výška řidítek | 52 cm |
| Ložiska | ABEC 5 |
Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!