Cyklo přilba Nexelo City
959 Kč
skladem
Produkty v porovnávači
Pevný ocelový rám, čelisťové brzdy, 6 převodů, pohodlné sedlo, stojánek, zadní nosič, košík a zvonek. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Gradana
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: 19" (165-180 cm)
Barva: krémová
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
U zboží platí klasická zákonná záruční lhůta 2 roky.
Objevte kouzlo cyklistiky s městským kolem Reactor Swan 28“, které snoubí styl s praktičností. Robustní 19" ocelový rám a velká 28" kola jsou stvořeny pro ladné proplouvání ulicemi i parky. Vyvážená geometrie vám dopřeje pohodlnou, vzpřímenou pozici s perfektním výhledem. Pohodlný nástup a sedlo vám zpříjemní každodenní cesty za prací i kávou.
Pod ladnými křivkami se ukrývá spolehlivé osazení, které vás nenechá ve štychu. Přesné řazení zajišťuje přehazovačka Shimano se 6 převody, se kterou snadno zvládnete rovinky i městské nadjezdy. O bezpečné zastavení se starají účinné čelisťové V-Brake brzdy. Kolo je obuto do odolných plášťů Kenda.
Toto městské kolo s košíkem a nosičem je okamžitě připraveno vyrazit do provozu. Přední košík pojme nákup či tašku, zatímco zadní nosič unese vše ostatní. Praktické blatníky a kryt řetězu spolehlivě ochrání váš outfit před kalužemi. Nechybí ani jasné přední světlo pro bezpečnou jízdu za šera, stabilní stojan, odrazky a zvonek. Stačí jen naskočit a užít si město ze sedla.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| Rám | ocelový |
| Velikost rámu | 19" |
| Vidlice | ocelová, pevná |
| Počet převodů | 6 |
| Brzdy | V-Brake, čelisťové |
| Přehazovačka | Shimano |
| Pláště | Kenda 700x40C |
| Ráfky | dvoustěnné, hliníkové, 36 děr |
| Výbava | blatníky, zadní nosič, košík, stojan, kryt řetězu, odrazky, zvonek |
| Velikost kol | 28" |
| Nosnost | 110 kg |
| Hmotnost | 17 kg |
| Výbava | zadní nosič, košík, přední světlo, stojan |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Hmotnost | 17 kg |
|---|---|
| Materiál rámu | ocel |
| Brzdy | čelisťové |
| Velikost kol | 28" |
| Šířka pláště | 1.60 ʺ |
| Typ řazení | otočné |
| Počet převodů | 6 |
| Odpružení | nemá |
| Určení | pánské, dámské |
| Retro | ano |
| Určeno pro seniory | ano |
| S nízkým nástupem | ano |
| Přední světlo | ano |
| Blatníky | ano |
| Stojánek | ano |
| S košíkem | ano |
| S nosičem | ano |
| Rok | 2026 |