Sada blatníků inSPORTline Bikobran 27,5"-29" AKCE
329 Kč
349 Kč
Produkty v porovnávači
Elektrokolo vhodné i pro náročný terén, centrální pohon Panasonic, integrovaná odnímatelná baterie s dojezdem až 150 km, hydraulické kotoučové brzdy. více
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Na všechna jízdní kola zakoupená prostřednictvím našich prodejen nebo e-shopu, poskytujeme první garanční prohlídku po ujetí 150 km zdarma, nejpozději však do 3 měsíců. Garanční prohlídku je možné provést na jedné z našich prodejen nebo v nejbližším cykloservise po domluvě s naším servisním oddělením. Budete-li mít zájem o garanční prohlídku, vyplňte a odešlete servisní formulář. Pracovníci našeho servisního oddělení Vás budou poté kontaktovat a sjednají si s Vámi termín.
Produkty v druhé jakosti jsou 100% funkční, ovšem mají určitou drobnou vadu, která však nemá žádný vliv na samotnou funkčnost výrobku. Každý výrobek je zkontrolován servisním technikem a až poté uvolněn k prodeji. Zboží nemusí být v originálním balení nebo krabice může jevit známky otevření. Ke zboží nejsou obvykle dodávány další bonusové produkty označené v popisu například jako "dárek zdarma". Na zboží se automaticky vztahuje dvouletá záruka.
Horské elektrokolo KELLYS TYGON R10 P 29" je špičkové elektrokolo, které si bez starostí poradí i s velmi náročným terénem.
Středový motor Panasonic GX Ultimate o výkonu 250 W poskytne výpomoc do rychlosti 25 km/h a do kopců je ideální. V kombinaci s plně integrovanou baterií zajišťuje dokonalé vyvážení kola a perfektní jízdní vlastnosti. Baterie má vysokou kapacitu 20 Ah a na jedno nabití s ní ujedete až 150 km. Důležité údaje jako je stav baterie nebo počet ujetých kilometrů přehledně zobrazí displej na řídítkách.
Horské elektrokolo Kellys Tygon R10 P 29" disponuje skvělými komponenty. Přehazovačka Shimano s 9 převody a páčkovým řazením je pro kopce a terén jako stvořená. Odpružená vidlice SR SUNTOUR se zdvihem 120 mm si také poradí s každou nerovností. V kombinaci s plášti MITAS Ocelot se tak nebudete muset bát vyjet opravdu kamkoliv. Větší kola o průměru 29" zajišťují vyšší jízdní stabilitu kola, lepší průchodnost terénem a menší valivý odpor.
Prudké sjezdy pohodlně ubrzdíte díky hydraulickým kotoučovým brzdám. Elektrokolo Kellys Tygon je určeno všem milovníkům jízdy v terénu a v kopcích. Nezklame žádného z nich.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Kellys si vyhrazuje právo na změnu informací jako jsou specifikace produktů, výbavy, modelů, barev a materiálů.
Obecné pokyny pro skladování a údržbu baterií:
Baterii (případně celý produkt včetně baterie - pokud jeho povaha neumožňuje baterii vyjmout) doporučujeme skladovat na stinném a suchém místě v teplotách mezi 10°C a 20°C.
Předpokládáte-li, že produkt nebudete delší dobu používat, obecně doporučujeme baterii nabít a alespoň jednou za měsíc opět dobít na 100 % kapacity, případně se řiďte doporučením výrobce v uživatelské příručce. Dodržováním těchto pokynů zabráníte rychlému úbytku jmenovité kapacity baterie v průběhu její životnosti.
Technický popis:
| Rám | KELLYS TYGON R-series - advanced robotic welded 6-series aluminium alloy, integrated removable battery, 1.5“ tapered HT, 12x148mm Boost thru axle / Made in EU |
| Motor | PANASONIC GX Ultimate, 90Nm, 36V, 250 W |
| Baterie | KELLYS Re-Charge V10 Li-ion internal removable 725Wh / capacity 20Ah, powered by BMZ |
| Dojezd | až 150 km |
| Vidlice | SR SUNTOUR XCM32 (29) Boost, 120mm, coil spring / 15mm thru axle |
| Hlavové složení | FSA 1.5 semi-integrated |
| Kliky | SAMOX (34T) - length 170mm |
| Řazení | SHIMANO Altus SL-M2000 Rapidfire Plus |
| Přehazovačka | SHIMANO Altus M2000 (direct mount) |
| Počet převodů | 9 |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG400-9 nebo CS-HG201-9 (11-36T) |
| Řetěz | KMC e9S (118 článků) |
| Brzdy | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| Brzdové kotouče | 180mm front / 180mm rear |
| Brzdové páky | SHIMANO BL-MT200 |
| Náboje | SHIMANO MT400-B Disc Center Lock (15x110mm / 12x148mm / 32 holes) |
| Pevná osa | SR SUNTOUR 15x110mm front / NOVATEC 12x181mm rear |
| Ráfky | KLS Draft Disc 622x21 (32 holes) |
| Výplet kola | stainless steel black |
| Pláště | MITAS Ocelot 54-622 (29x2.10) |
| Představec | KLS Alm/En 50 - diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / lenght 60mm |
| Řídítka | KLS Active RiseBar - diam 31.8mm / rise 18mm / width 720mm |
| Gripy | KLS Poison OneLockon |
| Sedlovka | KLS Active - diam 30.9mm / length 350mm |
| Sedlo | SELLE ROYAL Vivo |
| Pedály | plastic |
| Příprava pro stojánek | otvory s roztečí 40 mm na zadní stavbě |
| Příprava na zadní nosič | ne |
Pozor: Z výroby je omezení rychlosti nastaveno na 25 km/h tak, aby splňovalo normy pro provoz elektrokol na pozemních komunikacích. Při překročení této rychlosti se asistence pomocí motoru automaticky vypne. I když lze u některých značek rychlostní limit přenastavit na vyšší hodnotu, je třeba si uvědomit, že v takovém případě již elektrokolo příslušné normy nesplňuje a nesmí být použito k jízdě na pozemních komunikacích!
Předpokládaný maximální dojezd je zásadně silně závislý na nejrůznějších podmínkách. Mezi některé z těchto faktorů patří zvolený stupeň podpory, hmotnost jezdce, povaha terénu, vítr, tlak pneumatik a jejich vzorek a okolní teplota. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky. Optimální či ideální podmínky jsou: rovný/plochý terén bez protivětru, okolní teplota 20 °C, mimořádně úzké bezprofilové pneumatiky nahuštěné na doporučený tlak, používání ekonomického jízdního režimu (pokud takovým kolo disponuje), hmotnost cyklisty pod 70 kg.
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Baterie | 20 Ah/725 Wh, KELLYS Re-Charge V10 Li-ion internal removable |
|---|---|
| Dojezd až | 150 km |
| Motor | Panasonic |
| Model motoru | PANASONIC GX Ultimate, centrální pohon |
| Pohon | centrální |
| Výkon motoru | 250 W |
| Brzdy | hydraulické, kotoučové |
| Displej | PANASONIC Bluetooth® 5.0 navigation Side Color Display |
| Zdvih vidlice | 120 mm |
| Rám | KELLYS TYGON R series |
| Typ řazení | páčkové |
| Počet převodů | 9 |
| Odpružení | přední vidlice |
| Vidlice | SR SUNTOUR XCM32 (27.5) Boost, 120mm, coil spring / 15mm thru axle |
| Materiál rámu | hliník |
| Velikost kol | 29" |
| Zadní brzda | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| Přední brzda | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| Špice | stainless steel black |
| Typ elektrokola | horská |
| Zadní náboj | SHIMANO MT400-B Disc Center Lock (15x110mm/12x148mm/32 holes) |
| Přední náboj | SHIMANO MT400-B Disc Center Lock (15x110mm/12x148mm/32 holes) |
| Zadní plášť | MITAS Ocelot 54-622 (29x2.10) |
| Přední plášť | MITAS Ocelot 54-622 (29x2.10) |
| Řazení | SHIMANO Altus SL-M2000 Rapidfire Plus |
| Rok | 2022 |
| Přehazovačka | SHIMANO Altus SL-M2000 (direct mount) |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG400-9 (11-36T) |
| Řetěz | KMC e9S (118 links) |
| Přední ráfek | KLS Draft Disc 622x21 (32 holes) |
| Zadní ráfek | KLS Draft Disc 622x21 (32 holes) |
| Brzdové páky | SHIMANO BL-MT200 |
| Pedály | plastic |
| Kliky | SAMOX (34) - length 170mm |
| Pevná osa | SR SUNTOUR 15x110mm front / NOVATEC 12x181mm rear |
| Řídítka | KLS Active RiseBar |
| Gripy | KLS Poison |
| Představec | KLS Alm/En 50 |
| Hlavové složení | FSA 1.5 semi-integrated |
| Sedlo | SELLE ROYAL Vivo |
| Sedlovka | KLS Active - diam 30.9mm |