Městské elektrokolo Devron 28427 28" 4.0 - 2.jakost AKCE
23 753 Kč
53 990 Kč
Produkty v porovnávači
Elektrokolo střední třídy pro běžné ježdění ve městě, vysokootáčkový motor, stojan, zvonek, nosič, kryt řetězu. více
Na všechna jízdní kola zakoupená prostřednictvím našich prodejen nebo e-shopu, poskytujeme první garanční prohlídku po ujetí 150 km zdarma, nejpozději však do 3 měsíců. Garanční prohlídku je možné provést na jedné z našich prodejen nebo v nejbližším cykloservise po domluvě s naším servisním oddělením. Budete-li mít zájem o garanční prohlídku, vyplňte a odešlete servisní formulář. Pracovníci našeho servisního oddělení Vás budou poté kontaktovat a sjednají si s Vámi termín.
Městské elektrokolo DHS Primas Éco 26002 je moderní elektrokolo s hliníkovým rámem, 26" koly a pohonem ve středu, vhodné pro dospělé i seniory. Elektrokola značky DHS jsou vybavena digitálním panelem se třemi různými programy jízdy. Každý program určuje, jakou silou budete během jízdy podporování z baterie. Například v programu 3 (SPORT) poskytuje Asistent šlapání jezdci největší podporu. Pokud je Asistent nastaven na nejvyšší výkon, bude se baterie vybíjet rychleji než v programu s nejnižší podporou (ECO) a dojezdová vzdálenost Asistenta bude podstatně nižší. Podpora je individuální a je čistě na zvážení daného jezdce, kdy podporu využije (např. jezdec s menší fyzickou zdatností či únavou využije podporu z baterie během jízdy do kopce). Panel je přehledný a díky tomu si program sami během jízdy jednoduše nastavíte. Městské elektrokolo DHS Primas Éco 26002 je navíc vybaveno i řadou bezpečnostních prvků jako jsou světla napájená bateriemi, zvonek a účinné V-Brake brzdy. Dojezd až 80 km, až 700 dobíjecích cyklů nebo vysoká nosnost 120 kg patří mezi hlavní přednosti elektrokola. Díky výbornému poměru cena / výbava, atraktivnímu designu a vysokootáčkovému motoru je městské elektrokolo DHS Primas Éco 26002 vyhledávaným elektrokolem. Navíc je kolo šetrné k životnímu prostředí.
Standardní záruka 2 roky se vztahuje nejen na jízdní kolo samotné, ale i na jakýkoli problém s motorem či baterií. Během této doby Vám tyto součásti zcela bezplatně vyměníme, pokud jste je užívali v souladu s pokyny v návodu. V naší nabídce naleznete ke koupi také samostatnou náhradní baterii. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.
Technický popis:
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
Hodnocení: 5
zákazníků doporučuje
hodnocení uživatelů
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 26. 4. 2015
Produkt zakoupen na inSPORTline.cz
Po týdenním užívání v různém terénu jsem opravdu spokojená.
| Baterie | 10 Ah, Phylion, dojezd až 80 km |
|---|---|
| Počet nabíjecích cyklů | 700 |
| Model motoru | 8FUN, centrální pohon |
| Výkon motoru | 250 W |
| Brzdy | čelisťové |
| Displej | LED |
| Rám | Hliníkový |
| Počet převodů | 3 |
| Velikost kol | 26" |
| Zadní brzda | V – Brake Tektro |
| Přední brzda | V – Brake Tektro |
| Osazení | Vyšší výbava |
| Řazení | Shimano Nexus 3 |
| Maximální nosnost (kg) | 120 kg |
| Hmotnost | 27 kg |
| Rok | 2014 |
| Přední ráfek | lehké dvojité |
| Zadní ráfek | lehké dvojité |
| Řídítka | nastavitelná |
| Sedlo | City |
| Přední světlo | Spanninga napájené bateriemi |
| Zadní světlo | Spanninga napájené bateriemi |
| Blatníky | plast |
Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!