Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Běžecký pás inSPORTline inCondi T20i Recenze

Běžecký pás inSPORTline inCondi T20i Recenze

Recenze

Hodnocení: 4.8
96%

zákazníků doporučuje

4

hodnocení uživatelů


OZ
OZ

Ověřený zákazník

Hodnoceno: 1. 7. 2022

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Produkt mám na doporučení mých dvou kolegyň, které ho mají již delší dobu. Ještě za vyšší cenu. Stále jim funguje, jsou spokojené. A hubnou! Po 10 km denně :-). Nejsem náročná. Pořídila jsem si ho z důvodu časového vytížení s děckem. Nemám možnost běhat pravidelně venku jak jsem byla zvyklá. Běhala jsem převážně po rovině (nemáme kopce) kvůli kondičce, tudíž nemám potřebu různých funkcí. Stačí mi jen běžet, případně upravit rychlost a poslouchat hudbu. Skvělá je skladnost z důvodu malého prostoru. Ještě jsem neměla možnost produkt plně zkusit. Obsadila mi ho hned rodina :-). Celkově jsem volila produkt díky dlouhodobější spokojenosti mých kolegyň, skladnosti a ceně. Běžící pás doporučuji dál i já.

skladná, funkce dostačující, cenově dostupná

měří tepovou frekvenci

Jako o vše se musíme starat. Pro ženu je údržba možná nepohodlná. Zatím u produktu vidím jen výhody.


OZ
OZ

Ověřený zákazník

Hodnoceno: 22. 9. 2022

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Pás jsem si vybrala hlavně z důvodu nedostatku času kvůli práci, z které chodím pozdě večer a než obstarám děti už nestíhám běhat nebo chodit venku. Má základní nastavení a pár přednastavených programů, takže pro mě dostatečné. Hlavně máme malinkou ložnici a uvítala jsem proto jeho skladnost. I když váží kolem 40 kg, lze s ním dobře manipulovat. Je tichý a má poličku na tablet nebo mobil, kde si pouštím seriál na zkrácení chvilek. Určitě přístroj doporučuji pro nenáročné spotřebitele a udržení dobré fyzičky.

skladný

jednoduchá instalace

přenosný

potřebuje málo prostoru

nic


OZ
OZ

Ověřený zákazník

Hodnoceno: 28. 9. 2022

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Jedná se o velmi jednoduché zařízení. Chybí odpružení, možnost nastavení sklonu, pauza a možnost nastavení vlastního programu. S tím jsem počítala dle popísu pásu již při nákupu. Nastavené programy byly překvapením - počítala bych, že autor použil hlavu a nezadá rychlost 2 u pásu s nízkým výkonem motoru a tedy předpokladem zahřívání - začala bych tak rychlostí 5...., ale budiž - nastavuji si vše manuálně. Hledala jsem pás, který bude hlavně skladný (což tento opravdu je) a bude mít kratší běhací plochu (což tento má - pro výšku 164 cm a váhu 50 kg je akorát). Hlučnost asi odpovídá tomu, že pás není odpružený - při běžném ruchu v paneláku v odpoledních hodinách do max 20 hodin ale naprosto nevadí (koberec + gumová podložka). Zatím využíváno téměř denně po cca 45-60 minut a v pohodě. Za ty peníze - může být... Uvidíme, jak dlouho vydrží...

Skladnost, cena, jednoduchá obsluha, rozměry

Hlučnost, chybí odpružení

Není možnost pauzy, při stopce se vymažou všechny údaje

Nastavené programy jsou celkem nelogické


OZ
OZ

Ověřený zákazník

Hodnoceno: 28. 7. 2022

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Dlouho jsem zvažovala, jaký pás zvolit a nelituji. Pás je skladný, dá se s ním dobře manipulovat a je poměrně tichý. Navíc za tuto cenu opravdu super volba!

skladný

cenově dostupný

poměrně tichý

přehledný displej

zatím žádná