Fitness > Videotrenér inSPORTline - odkaz ke stažení (Kód produktu: v1)

Videotrenér inSPORTline - odkaz ke stažení

Instruktážní video trénink jako dárek v hodnotě 299 Kč

Instruktážní video trénink jako dárek v hodnotě 299 Kč

Dostupnost:
Eshop
Praha
Brno
Ostrava
Vítkov
Vaše cena:
299 Kč s DPH
Cena bez DPH:
247,09 Kč
Věrnostní sleva:

Doporučujeme přikoupit

  • Popis
  • Alternativy (8)
  • Reference (30)

Videotrenér inSPORTline - odkaz ke stažení

inSPORTline video trenér - instruktážní video, které Vám poradí jak správně cvičit na vybraném inSPORTline stroji a nejen to! Ukážeme Vám jak se správně rozcvičit, zahřát svaly, jak cvičit efektivně a jak cvičení zakončit. Pod vedením zkušeného inSPORTline trenéra pro Vás bude cvičení zábava a budete cvičit vždy správně a efektivně! Jak jej získáte? Jednoduše zakoupením inSPORTline produktů s označením dáreček inSPORTline video trenér! Náš inSPORTline trenér Vám do 48 hodin od zpracování objednávky zašle odkaz a návod pro stažení videa z našich webových stránek.


Nyní dostanete ZDARMA inSPORTline video trenéra k těmto kategoriím produktů:

  • steppery
  • vibromasážní stroje
  • cyklotrenažéry
  • běžecké pásy
  • veslovací trenažery
  • eliptické trenažery
  • posilovací pomůcky

Už nyní pro Vás připravujeme další!

Videotrenér inSPORTline - odkaz ke stažení - hodnocení zákazníků

Zdroj – Heureka.cz

Průměrné hodnocení 5 / 5 podle 30 recenzí

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

přehledné a plné informací

konkrétní rady a istrukce

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

dostatečně názorný, vhodný doplněk

dostatečně názorný

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

veliká spokojenost

veliká spokojenost

žádné

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

doporučuji

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Orbitrek jsme si vybrala, protože jsme se rozhodla zlepšit si kondici a snížit váhu, výhodou je, že ho mám doma, šetří klouby, takže ho kombinuji s běháním Zkušenosti mám jen ty nejlepší, mám problémy od malička se zády, a musím říct , že i u zad cítím změnu, Orbitrek posílí a zlepší snad všechny svaly a funkce v těle celkově Na Orbitrek jsem také před nějakou dobou dotala doporučení od své nutriční terapeutky a znám dva lidi, co s ním mají zkušenosti a velmi si ho chválí, proto jsme se rozhodla si ho také pořídit Dříve jsme chodila jednou až dvakrát týdně cvičit a myslím, že ted co mám Orbitrek se mi z finančního hlediska vrátí vše zpět cca za tři měsíce, je to tedy výhodné i z tohoto hlediska můžu cvičit kdy chci, jak dlouho chci dle stavu nálady a času, naprosto mi to vyhovuje

srozumitelné,

dostatek informací,

zajímavé

rozhodla jsem se pro produkt, protože si chci zlepši kondici a snížit váhu

nemám

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

- pro líbivý desing jsem vybral typ OXFORD - tichý chod - k tomu dárek Sporttester inSportline BNA 300 - pulzoměr - velice snadná a jednoduchá montáž - na základě velice přehledného návodu / 40 min / - byla to velmi výhodná koupě díky 20 % slevě / Facebooku / - kvalita výrobku je dobrá - cena odpovídá produktu - funkčnost je perfektní, dle očekávání - trenažer je vhodný pro celou rodinu - zařadil bych jej do střední kategorie dle ceny a kvality - výhoda, že je kdykoliv použitelný

- zpruvu jsem zamýšlel typ Amazonian

- ale Oxford to vyhrál

- důvody pohodlná sedačka a stabilita stroje

- úspora místa po sklopení

- solidní cena

- zatím snad jediné a to, že při veslování pomocí rukou

tím páídem je vyřazena funkčnost computeru / počet ....

at. ...... /

- škoda, že není dodáváno DVD s krátkým záznamem

veslování pomocí nohou

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

cvičení a stimulace celého těla v soukromí domova,bez ohledu na počasí,nemusím trávit nějaký čas na cestě do tělocvičny,nebo jiného sportovního centra a platit za to peníze.Mám to doma a zdarma nejen já,ale celá rodina. Snadné sestavení,líbivý design. Snadná obsluha,skutečnost ještě předčila mé očekávání. Konkrétně můj stroj nepatří mezi nejlevnější,v běžném obchodě bych si ho nekoupila,ale právě Váš obchod mě navíc zaujal jak širokým výběrem,tak i cenovou relací,proto jsem si ho také od Vás koupila.Co se týká provedení stroje-nemá chybu,je opravdu bezproblémový a tichý jak uvádíte na svých stránkách a jak už jsem psala,má líbivý design.Cena odpovídá kvalitě a to doslova.Podobný stroj jsem viděla u své známé,ale nekoupila bych si ho jinde,než u Vás,nevím sice odkud ho měla,ale provedení a samotné používání byla katastrofa(víc nejede,jak jede).Musím se přiznat,že stroj je plně vytížen každý den,jelikož na něm sportuje celá rodina a to ne 10minut denně,ale když to sečteme dohromady dělá to takové 3hodiny.Jsem maximálně spokojená a už teď vybírám posilovače břišních svalů z Vašeho katalogu,který mi přišel spolu se strojem a v nejbližší době si ho od Vás objednám.Byla bych také ráda,kdyby jste mi prostřednictvím mailu zasílali např.zvýhodněné zboží(slevy),nebo novinky.Za to bych byla vděčná,protože si myslím,že nákup u Vás je skutečně výhodný a navíc mi přijde jako pěkný a užitečný dárek pro každého,kdo se chce alespoň trochu hýbat a neplatit horentní sumy v posilovnách a tělocvičnách.Ještě jednou Vám děkuji.Váš obchod budu i nadále propagovat dál.

protažení celého organismu

hubnoucí efekt

dostatek pohybu v soukromí a vždy,kdy chci a mám čas bez ohledu na počasí

pěkný stroj za rozumnou cenu

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

I po týdnu cvičení je chod tichý a na stroji se velmi příjemně cvičí. Krabice dorazila v pořádku a do dvou dnů. Přesto byl vnitřní polystyrén oddělující součásti polámaný a hlavní trubka byla poškrábaná od jiného dílu. Pěkná nálepka to jistě napraví. ;-) Návod je přehledný a složení je příjemným zpestřením. Stroj byl již asi složen (možná ve výrobě), protože obsahoval v jednom z dílů zapomenuté valné ložisko. Takže mám teď jedno náhradní. :-)

Masivní konstrukce.

Dobrý poměr cena-výkon.

Displej je velký, ale informace je zobrazena jen jedna a ta se přepíná. Může to být otravné.

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Tento produkt jsem si vybrala ze zdravotních důvodů. Bohužel jsem si vybrala produkt se setrvačníkem, čehož jsem si nevšimla. Produkt jsem po dohodě vrátila k výměně za jiný. Již mám zkušenosti se spinningem, tak si myslím, že se mi cyklotrenažér bude používat dobře.Produkt bych doporučila ostatním pouze s doporučením pokud jsou laici ať si nechají odborně poradit.Při dalším nákupu bych si již dávala pozor při výběru a raději bych se poradila s odborníky.

Ze zdravotních důvodů

Nedostatek času chodit do fit centra

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Zakoupila jsem si eliptický trenažér k získání přiměřené kondice, video trenér mi pomohl zahájit cvičení ve správném sledu. Používám ho teprve týden, tak na nějaké odborné posuzování asi ještě nemám, ale pro mě je důležité, že se po cvičení cítím dobře :o)

názorné výpočty a cvičení

dostatek času na správné provádění jednotlivých cviků

sympatičtí cvičitelé=lidi na svém místě

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Vybrala jsme si ho díky dobrému hodnocení na nettu,Přišel a byl poškozeny. Hned jsem napsala reklamační email a během pár dnů si ho odvezli a brzy přivezli nový. Líbila se mi rychlá komunikace. Překvapila mě-příjemně. Použití přístroje je jednoduché, jen se na něm pěkně zapotím a o to asi jde.Doporučila bych ho každému, kdo není moc náročný na kvalitu materiálu a má rád jednoduchou obsluhu displeje. Materiál jsem si představovala trochu silnější, doufám, že něco vydrží, ale asi odpovídá ceně produktu. Cena je přiměřená. Doporučila bych ho spíše menším lidem tak + - do 170cm.Manžel má 188cm a zdál se mi na něj trochu přerostlý.Tento přístroj mě ničím extra nepřekvapil, ale ani nezklamal. Myslím, že jsem zvolila dobře. Jen v televizi to cvičení vypadá jednodužší. Jsme spokojená. Děkuji

jednoduché sestavení

tichý

pro mě akorád veliký

nezabere moc místa

Když dýl šlapu, tak nejde změřit puls

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Jde o video bez možnosti si vybírat pasáže z "menu". To způsobuje nepřehlednost. Musím se dívat od počátku do jeho konce. Zajímavé pasáže (výpočty tepové frekvence, rozpis cvičení, ...) nejsem schopný jednoduše dohledat, pokud jsem si někde nepoznamenal časy ve videu. Pokud se vytvoření "menu" odkazující na jednotlivá témata (viz i klasická DVD) zdá výrobci těžkopádné (složitá/nepřehledná datová struktura), navrhuji "sestříhat" tento jeden videosoubor na více videosouborů (dle tematického zaměření/obsahu), očíslovat je (aby se udržela postupnost) a zvolit přehledné názvy (popisující to co videosoubor obsahuje).

Popisuje principy a optimalizace cvičení (spalování tuků, tvorba svalové hmoty).

Popisuje teorii i praxi.

Informace jsou dostupné běžně na WEBu, ale je nutno hledat (nejen hledat data/informace, ale i souvislosti). V tomto videu je "vše" v jednoduché (instantní) podobě.

V některých pasážích jsou informace "rozvláčné" (je to osobní pocit).

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

balanční podložku jsem si vybrala pro posílení svalů které běžně nepoužíváme , pro posílení postavy . jen jsem si nedopatřením vymazala CD ke stažení které jste mě zaslali jako dárek , tak nemám nic , ale já si určitě poradím . Jinak doporučuji produkt i nákup u Vás , byla jsem spokojená, přeji mnoho úspěchu .

posiluje svaly které běžně nepoužíváme.

pro posílení svalů a postavy .

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

pomohlo mi to v začátku. Většinu jsem si z toho cvičení zachovala a jen si to přizpůsobila

výborné na začátky, kdy člověk tápe jak si rozplánovat cvičení.

časem si asi každý přizpůsobí cvičení sám, ale pokud nad tím nechce moc přemýšlet je to super

na některé cvičení by si člověk musel koupit další "nářadí", ale dá se to i buď "vypustit" nebo nahradit jiným

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Tento produkt jsem si objednala, protože mi jej doporučila má dcera, která se věnuje vrcholovému sportu. Produkt je velmi dobrý. Jsem s ním spokojena. Výrobek doporučuji svým známým a další má dcera si jej hodlá zakoupit.

Video trenér jsem si už stáhla z internetu. Produkt je v perfektním stavu.

V objednávce nebyl uveden zároveň servis, který lze objednat.

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Zakoupila jsem kardio stepper a hole na nordic walking, jsem s nimi velice spokojená. Vyzkoušela je již celá rodina a všem se moc líbí. Vřele doporučuji pustit si DVD s romantickým filmem a šlapat a šlapat, senzace.

Jsem velice spokojená.

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Jsem ráda,že mi byl produkt nabídnut,protože mi pomáhá v začátcích se zařazováním a prováděním jednotlivých cviků.Díky.

názorně předvedené cviky

přehledné řazení s využitím různých cvičebních pomůcek

možná jsem očekávala více cviků na balanční rovině

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

na tomhle stroji rada cvičim v posilovně a tak jsem si ho koupila domu a jsem s nim spokojená. Nezabírá moc místa a má pěknou barvu :o) Dokázala jsem ho složit sama-což je velký plus.

je to stroj na kterem pracujou všechny svaly a ráda na něm cvčim

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Cvičení s video trenérem mi určitě umožní správně používat Big stepper tak, abych dosáhla co nejlepších výsledků, a špatným cvičením svým svalům spíše neublížila (špekům se ublížit nedá, ty se dá pouze ničit!).

Ještě nevím, odkaz jsem obdržela dnešního dne, takže teprve dnes večer mohu posoudit výhody video trenéra.

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

S produktem ,který jsem u Vás koupila jsem maximálně spokojená.Vibromášážní stroj se mi používá perfektně.Doporučila bych produkt pro lidi ,kteří mají problémy s klouby jako já.

Vibromasážní stroj je perfektní,poněvadž mám nemocné klouby tak nemohu cvičit a tento stroj mi umožní celkové procvičení.

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Jsem mooc rada,že jsem se rozhodla pro tento vibrační stroj,pro domací využití.Mohu tak klidně a nerušeně cvičit,kdykoliv se mě zachce.

vybornyé procvičení celeho těla a poněvadž nemame u nas ve městečku žadné fitko,mohu tak v pohodě cvičit doma.

nemam žadne špatne připomínky.

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

tréning nejen na kole venku,ale i doma,používáme denně,doporučujeme všem kdo chtějí posílit svalstvo nohou,hýždí a vůbec zapracovat na své fyzičce a posílit krevní oběh a být ve formě.všem doporučuji!!!

cyklotrenažér

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

procičím si na něm celé tělo,dobrá cena a je skladný používá se skvěle doporučuji

dobrý návod jak cvičit, hubnout, dostat se do kondice

ten kdo se roky nepohyboval zřejmě tuto zatěž a tempo ze začátku nevydrží, musí začít pomaleji

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

pro domácí použití naprosto dokonalý

funguje výborně, ideálně využívám "vlastní nastavení" délky cvičení

ne příliš přesné údaje o tepové frekvenci snímané z rukojeti - vzhledem k hrudnímu pásu který se součástí však nedůležité

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Ráda podle videotrenéra cvičím. Udržuje mě při cvičení skvěle v tempu a vždy mám možnost si zkontrolovat, zda cvik provádím správně

Jasně vysvětlené cviky

Cviky se střídají s odpočinkem

Různé druhy cvičení

nic

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Video jsem obdržela jako dárek při koupi zboží. Jako začátečník jsem uvítala návod jak správně cvičit.

Video jsem obdržela jako dárek při koupi zboží. Jako začátečník jsem uvítala návod jak správně cvičit.

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Videotrenér názorně postupně vede lekcí. Některé cviky mají obtížnější i náročnější variantu provedení. Při poctivém cvičení pocítíte vliv na svém těle hned po prvním cvičení.

Logická posloupnost tréninkové jednotky.

Vhodně zvolené cviky.

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Video bylo součástí nákupu ellipticalu a je to plus. Je to pomoc, jak si správně nastavit program cvičení. Doporučuji.

Super pomoc, jen to dodržovat :)

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Vlastní zkušenost je velmi dobrá.Určitě bych ho doporučil nezatěžuje tolik klouby.

Procvičuje celé tělo zabere málo místa jsem spokojen.

Nevím

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

idealni pro ty, kdo nema cas chodit nekam do fitka a vystaci mu domaci obyvak:-) nabizi hodne variaci pro cviceni

Videotrenér inSPORTline - odkaz ke stažení - související klíčová slova:

Český košík roku 2015 Ověřeno zákazníky Finalista Shop roku 2016 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 let Apek - certifikovaný obchod
Eshop inSPORTline používá soubory cookies k optimalizaci obsahu a zlepšování zážitku z nakupování. Nakupováním u nás s tímto souhlasíte.  Více o cookies Rozumím