Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Vyzrajte na chladné počasí s vyhřívaným oblečením inSPORTline!

S přicházejícími podzimními a zimními měsíci se vrací také chladnější teploty a s nimi spojené neduhy. Pokud ale hledáte způsob, jak se před sychravým počasím chránit, vyhřívané oblečení a doplňky jsou tou správnou cestou!

Vyzrajte na chladné počasí s vyhřívaným oblečením inSPORTline!
Vyzrajte na chladné počasí s vyhřívaným oblečením inSPORTline!

Nezáleží, jestli jdete na túru, lyžovat, nebo se potřebujete ohřát v obýváku u televize. Vyhřívaných produktů je celá řada a u nás najdete něco pro každou příležitost.

V čem vám vyhřívání pomůže?

5 zásadních výhod elektricky vyhřívaného oblečení

Udrží příjemnou teplotu i v mrazech Vyhřívání pomůže stabilizovat tělesnou teplotu v chladném počasí, i když se zrovna nehýbete. Nemusíte se ta bát podchlazení a můžete si s chutí užívat čerstvý vzduch.

✅ Podporuje cirkulaci krve v končetinách Ruce a chodidla jsou na chlad nejnáchylnější, teplem ale rozproudíte krev a dostanete je do optimální teploty.

✅ Bude vám stačit méně vrstev oblečení S vyhříváním se nemusíte tak navlékat a klidně můžete vrstvu či dvě vypustit. Obzvlášť při sportu si tak hodně ulehčíte.

✅ Aktivně působí na kritických místech Vyhřívání je vždy koncentrováno v oblastech, které jsou na nízké teploty náchylné.

✅ Přizpůsobí se situaci Teplota vyhřívání je nastavitelná, takže ji lze regulovat podle toho, jak se zrovna cítíte.

Jak to funguje?

Snadné ovládání, chytré nabíjení, maximální pohoda!

Vyhřívání textilu není žádná věda. Do oblečení jsou zavedena karbonová nebo kompozitní vlákna, strategicky umístěna v oblastech, kde je tělo na chlad nejnáchylnější. Například vyhřívané produkty inSPORTline se vyznačují systémem Active Heat Core, který napomáhá k rovnoměrné distribuci tepla za využití speciální technologie.

A kde takové oblečení bere energii? Možností je několik. Většinu vyhřívaných výrobků lze nabíjet powerbankou, kterou má dnes již většina z nás doma. Z pohledu výdrže a výkonu je to určitě nejefektivnější řešení. Pak je zde také možnost nabíjení adaptérem na tužkové baterie nebo vlastním akumulátorem.

Jakmile je zapojen zdroj energie, je na čase nastavit si míru vyhřívání. Někomu vyhovuje ten nejnižší režim, jiný to chce rozpálit naplno. Na cílové teplotě však závisí i výdrž baterie či powerbanky – čím vyšší stupeň je nastaven, tím rychleji se zdroj energie vybíjí. Na to je třeba myslet zejména, pokud se chcete vydat na nějakou delší výpravu.

🔥 Vyhřívaná trika a kalhoty

Vyhřívané prádlo na ven i super outfit na domácí lenošení

Je dobré začít od základu. Univerzální trika a kalhoty s vyhříváním vám pomohou udržet tělesnou teplotu v komfortní zóně hned ze startu. Všechny kousky jsou střižené tak, aby padly téměř každému typu postavy. Můžete je obléct jako spodní vrstvu při lyžování, moto vyjížďkách nebo outdoorových aktivitách, skvěle vás ale zahřejí také doma u televize.

🔥 Vyhřívané bundy a vesty

Styl a pohoda v jednom

Vnější vrstvu lze také řádně zateplit. Oblíbené jsou v tomto ohledu zejména vyhřívané vesty, se kterými si dopřejete pohodlí od jara do podzimu. A možná i v zimě! Výhřev je zaměřen na oblast beder, břicha a páteře s tím, že akumulátor je chytře ukrytý ve vnitřní kapse. Vesty inSPORTline nabízíme v pánském i dámském střihu a univerzálních barvách vhodných na sport i do společnosti.

Vyhřívané bundy pracují na stejném principu, můžete s nimi ale vyrazit do tužší zimy. Bundy jsou péřové a zároveň nepromokavé, takže poskytují opravdu dokonalou izolaci se vším všudy. Jejich nadčasový design navíc přijde vhod při každé příležitosti.

🔥 Vyhřívané rukavice

Ať vám nemrznou prsty na rukou...

Výbornou vychytávkou jsou vyhřívané rukavice, které udrží vaše prsty pěkně v teple. Oblíbené u motorkářů, lyžařů i turistů, kteří se nenechají odradit počasím, rukavice s vyhříváním vypadají naprosto stejně jako obyčejné modely, skrývají v sobě ale spoustu energie!

🔥 Vyhřívané ponožky a podkolenky

... ani na nohou!

Na nohy je zima nejvíc, proto přijdou ponožky a podkolenky s integrovaným vyhříváním vždy vhod. Pokud se chcete cítit extra útulně, jsou tu také vyhřívané bačkory, se kterými je zimní domácí pohoda úplně o něčem jiném.

Ponožky a podkolenky lze však vzít i ven, kde ochrání vaše chodila před tím nejchladnějším počasím. Hodně si tak zpříjemníte sportování a turistiku v nízkých teplotách.

🔥 Vyhřívané vložky do bot

Hřejivý komfort i opora při chůzi

Jestli jsou na vás vyhřívané ponožky přece jenom trochu moc, zkuste vyhřívané vložky do bot! Na výběr máte mezi modely na baterky nebo s integrovaným dobíjecím akumulátorem. Vložky vyhřívají vaše chodidla zespoda a zároveň fungují jako tlumící vrstva. Jsou vyrobeny tak, abyste s nimi mohli bez problému vyrazit na delší dobu ven.

▶️ Tip pro bolavá záda

Vyhřívání nepomáhá jen zahnat chlad, dokáže také tlumit bolesti. Pokud vás trápí bolavá záda nebo problémy s ledvinami, určitě vyzkoušejte vyhřívaný bederní pás. Tyto pásy soustřeďují výhřev do bederní a ledvinové oblasti a zároveň zajišťují fixaci spodní části zad. Dle zdroje napájení se tak můžete buď pohodlně usadit doma na gauči nebo se vydat na kondiční procházku!

Prohlédnout celou nabídku
Akce a slevy na email
Akční newsletter