Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Masážní pistole: Jak na to?

Masážní pistole: Jak na to?
Masážní pistole: Jak na to?

Masážní pistole je skvělý nástroj pro uvolnění svalů a stimulaci krevního oběhu. Využijete ji například před tréninkem, kdy potřebujete svaly zahřát, nebo naopak po tréninku, kdy je tělo bolavé a ztuhlé. Intenzitu masáže změníte nastavením rychlosti vibrací. Při prvním použití je dobré začít na té nejnižší intenzitě, aby jste zjistili, jak vám vlastně masáž vyhovuje. Rozhodně by neměla být vyloženě nepříjemná nebo bolestivá.

K pistoli dostanete hned několik nástavců, každý určený pro jiný druh masáže. Nejprve začněte s univerzální zakulacenou masážní hlavicí a pak postupně zkoušejte ostatní nástavce v balení. Stručný přehled jednotlivých nástavců najdete v tabulce níže.
 

Standardní zakulacená hlavice
Univerzálním řešení - můžete ji totiž používat po celé délce těla. Příjemnou masáží poskytne úlevu vašim unaveným nebo ztuhlým svalům, ať už po sportovním výkonu nebo jen náročném dni v práci.
Větší zakulacená hlavice
Tato násadka zabírá největší plochu a je proto skvělým nástrojem pro hloubkovou masáž velkých svalů. Pokud tedy potřebujete pořádně uvolnit záda, stehna, hýždě či prsní svaly, toto je to pro vás ideální řešení.
Plochý nástavec
Plochou hlavičkou můžete masírovat celé tělo, nejvíc ale pomůže u plochých svalů a kolem citlivých a kostnatých míst. Rovný povrch totiž vibrace lépe rozprostře.
Klínový nástavec
Nárazová plocha klínu je menší, zato vám umožní dostat se na místa, která například zakulacená hlavice dobře nepokryje. S tímto nástavcem se dobře masíruje oblast krční páteře, dobře ale také působí na dlaně a spodní část chodidel.
Rozdvojený nástavec
Tento nástavec je výborný pro masáž obratlů. Díky rozdvojenému konci s ním můžete krásně přejíždět podél páteře a zadní části krku. Při nižší intenzitě vibrací pak můžete promasírovat i Achillovy šlachy.
Kuželový nástavec
Ať už vás trápí svaly nebo klouby, tento nástavec vám pomůže zaměřit se na konkrétní bolestivé místo a pořádně ho promasírovat. Zaoblená špička lépe proniká hlubokým svalstvem.
Nástavec ve tvaru prstu
Tady je nejlepší zaměřit se na měkké tkáně a menší plochy, jako jsou například dlaně nebo chodidla. Také ho můžete využít jako jemnější variantu kuželového nástavce a masírovat s ním bolestivá místa.
 


MRKNI NA NAŠI NABÍDKU:

Související produkty

Akce a slevy na email
Akční newsletter