Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Posilovací vaky a bulharské pytle

Posilovací vaky a bulharské pytle představují jedinečný prostředek k efektivnímu, ale především přirozenému posílení celého těla. Celý princip je založen na minimalismu,...

Posilovací vaky bulharské pytle představují jedinečný prostředek k efektivnímu, ale především přirozenému posílení celého těla. Celý princip je založen na minimalismu, kdy Vám na celý trénink postačí jedna, maximálně dvě posilovací pomůcky. Všechny vaky a pytle disponují vícero úchopy, které nabízejí nespočet cviků, které jsou limitovány jen fantazií. Pytle a vaky se přitom od sebe liší různou hmotností (pevná či regulovatelná), výplní (písek nebo voda) a počtem úchopů.

posilovacími vaky bulharskými pytli procvičíte paže, nohy, záda, ramena, a především i velmi důležitý střed těla, tzv. core trénink. Při cvičení s těmito pomůckami lze nejen zvýšit sílu, ale i vytrvalost, dynamiku a vytrénovat výbušnost. Posilovací vak či bulharský pytel můžete použít jako činku, zátěž na záda při běhu či dřepech, přídavné závaží při shybech a všech jejich variací a spoustě dalších cviků.

Posilovací vaky jsou spolu s bulharskými pytli velice často využívány při tréninku bojových umění, používají je hráči rugby a amerického fotbalu, své místo rovněž nachází ve velmi náročných výcvicích ozbrojených složek.

Posilovací vaky a bulharské pytle

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter