Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Ořechové krémy

Ořechy jsou všude ve světě důležitou přísadou každodenních jídel - proto jsou v oblibě i ořechové krémy. Kromě jejich výtečné chuti také oceníre i vysoký podíl rostlinných...

Ořechy jsou všude ve světě důležitou přísadou každodenních jídel - proto jsou v oblibě i ořechové krémy. Kromě jejich výtečné chuti také oceníre i vysoký podíl rostlinných tuků, vlákniny, proteinů a minerálních látek. Největším benefitem jsou však nenasycené mastné kyseliny, mezi které řadíme omega-3 (ALA) a omega-6, tyto mají pozitivní vliv na náš kardiovaskulární systém a také přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu.

Ve studené kuchyni je můžeme použít například na dochucení cereálních kaší, jogurtů, salátových zálivek nebo smoothies. Díky jemné krémové konzistenci jsou snadno roztíratelné a hodí se na namazání pečiva, lívanců nebo k přípravě jednoduché svačinky v podobě ovoce namazaného ořechovým krémem. Uplatnění si najdou i pro tepelnou technologickou úpravu při pečení buchet, muffinů, dochucení krémových polévek a často se využívají v asijské kuchyni. Zkrátka gastronomie je otázkou chutí a fantazii se meze nekladou.

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter