Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Kotouče na činky

Kotouče na činky (jednoruční i obouruční) jsou pro silový trénink nezbytným příslušenstvím. Nejprve vybírejte podle průměru otvoru - olympijské kotouče s 50 mm nebo...

Kotouče na činky (jednoruční i obouruční) jsou pro silový trénink nezbytným příslušenstvím. Nejprve vybírejte podle průměru otvoru - olympijské kotouče s 50 mm nebo standardní domácí kotouče o 30 mm - a pak se zaměřte na materiál. Ocelové kotouče s pogumovaným povrchem tlumí nárazy a odolají opotřebení. Litinové kotouče toho také hodně snesou, ale bez ochranné povrchové vrstvy nejsou určeny například na odhazování a je vhodné je odkládat například do stojanu nebo na podložku. Cenově nejvýhodnější volbou jsou kotouče cementové s plastovým povrchem, vhodné pro šetrné domácí používání.

Samozřejmostí jsou pak rozdílné hmotnosti a barvy kotoučů. Levné kotouče na činky u nás nakoupíte pohodlně online. Přidejte si nový kotouč na činku a ohromte své okolí vypracovanými bicepsy! A pokud se vám doma činky, závaží, kotouče a tyče hromadí, doporučujeme zakoupit speciální stojany.

Kotouče na činky

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter