Nové e-biky Crussis přijíždí do sezóny 2022 v plné síle!

Oblíbená elektrokola Crussis jsou zpět a navíc v rekordním počtu! Těšte se na výkonné motory, vylepšené osazení a samozřejmě také již tradiční super barevné designy. I když tentokrát si na své přijdou i zastánci decentnějších jednobarevných variant. Pojďte se podívat, stojí to za to!

To nejlepší hned ze startu

Hvězdou celé série je nabušená řada horských kol s označením 11, která se pyšní nejvýkonnějšm motorem BOSCH Performance CX a tou nejsilnější baterií od té samé značky. Najdete v ní 27,5" a 29" horáky v provedení pro muže i ženy, stejně tak jako jediné celoodpružené Crussis kolo e-Full 11.7. U všech modelů této řady byly navíc nově implementovány čtyřpístkové brzdy SRAM Guide T. Pokud hledáte maximální výkon a exkluzivní osazení, je jedenáctka vaše číslo.

Horská kola jako jasný favorit

U jedenácti to ale teprve začíná! Horská kola můžete vybírat ještě z dalších pěti produktových řad a není se čemu divit – na MTB kolech se výborně jezdí na silnici i v terénu a staly se tak oblíbenou volbou většiny cyklistů.

O pohon se postará buď svižný italský motor OLI Sport, spolehlivý Bafang MaxDrive nebo o něco výkonnější Bafang M500, všechny umístěné ve středu kola a s plně integrovanou baterií Samsung nebo Panasonic. Baterie se liší v závislosti na kapacitě, takže si můžete vybrat model podle svého průměrného dojezdu nebo prostého předpokladu o tom, kam nejdál chcete dojet. Nejvyšší dostupná kapacita baterie je 25 Ah, se kterou dojedete až neuvěřitelných 200 km daleko!
 

TIP: Přečtěte si, co je dobré před koupí elektrokola vědět.

Devátá a osmá řada nabízejí o něco vyšší výkon a vybranější komponenty, zatímco legendární sedmička je stálicí co se všestrannosti týče. Série kol začínajících na číslo pět zase představuje lákavé ekonomické řešení. A pokud chcete na cesty vzít i mladší ročníky, určitě vás nadchnou juniorská MTB kola, která se skrývají pod označením číslo šest.

 


Na trek a kros se rozhodně nezapomnělo

Jestli vás ale lákají lehčí vyjížďky, treková a krosová kola také mají co nabídnout! Od základních jedniček po špičkové krosové desítky s BOSCH motorem si na své přijdou rekreační cyklisté i rychlostní nadšenci. Krosových modelů je o něco více a najdete tak mezi nimi i prémiové modely s výkonnějšími motory OLI Sport nebo Bafang M500. Trekové e-biky jezdí výhradně na Bafangu, na výběr ale máte mezi zadním a středovým pohonem. Všechny jsou navíc vybaveny blatníky, nosičem a stojánkem.

Pohodová e-jízda na nákup i na zahradu

Pomyslný peloton zakončuje městská klasika v podobě modelů e-City a e-Country se sníženým rámem a kompletním vybavením na ježdění po městě, včetně blatníků a zadního nosiče. Tato e-kola jsou velmi oblíbená zejména mezi seniory, protože je v bez problému dovezou na místa, kam by se jinak možná ani nedostali. Jsou ale také skvělým dopravním prostředkem po městě, obzvlášť s nákupem nebo lehčím zavazadlem. Většina těchto kol je vybavena zadním Bafang motorem, najdete tu ale i pár "vyšších" modelů se středovým pohonem.

Barevné provedení pro všechny

Elektrokola Crussis si našla své místo v srdcích zákazníků také díky svým originálním zářivým designům a nejnovější ročník v této tradici jednoznačně pokračuje! Na rozdíl od předchozích let ale přináší mnohem širší nabídku jednobarevných variant, hromadně označených názvem „ONE“. Tyto elegantní metalické kousky jsou skvělé pro ty z vás, kteří se na křiklavé provedení moc necítí.

Crussis se zkrátka ve výrobě a inovaci kvalitních elektrokol žene stále kupředu! Všechna jejich kola jsou montována přímo v České republice za využití značkových komponentů od světoznámých výrobců, jako jsou SRAMSHIMANOBOSCH, ROCKSHOXSR SUNTOURMAXXIS, SCHWALBE a další. Chystáte-li se tedy investovat do nového e-biku, v této vynikající kolekci určit najdete svého favorita. Držíme palce!

Je článek užitečný?

200x se líbilo

Je nám líto, že se vám článek nelíbil:
Děkujeme. Přidejte si do oblíbených:

Team inLIVE

Tým nadšenců, odborníků a produktových specialistů společnosti inSPORTline, kteří svým produktům nejen rozumí, ale zároveň je i sami na vlastní kůži testují a zkouší, co vydrží, protože sport milují a protože chtějí umět svým zákazníkům poradit a doporučit ten nejvhodnější produkt dle jejich potřeb a svých vlastních zkušeností.Související články