Nastavitelné činky inSPORTline: Změňte závaží na jeden klik

S revolučními nastavitelnými jednoručními činkami už nebudete muset dělat kompromisy. Závaží s nimi změníte doslova během pár vteřin a vašemu vytuněnému tréninku již nebude nic stát v cestě. Neztrácejte momentum a využijte váš zápal na maximum! S nastavitelnými činkami váš trénink poběží jako dobře namazaný stroj.

Není čas na zátěž

Unikátní technologie nastavitelných činek přináší geniálně jednoduché řešení, které posune váš výkon na další úroveň. Oproti klasickým nasazovacím kotoučům mají tolik výhod, že až jednou tuto fitness inovaci vyzkoušíte, klasickou činku už nebudete chtít vzít do ruky. Komplikace spojené s kombinováním váhy několika činek, neustálým šroubováním a nasazováním kotoučů jsou minulostí. Nastavitelné činky byly navrženy pro všechny, kteří chtějí maximalizovat svůj trénink a nemohou si dovolit ztrácet čas. Výměnu zátěže zvládnete tak rychle, že to ani vaše srdce nestihne zaznamenat, což vám umožní udržet tepovou frekvenci a zefektivnit váš trénink. Pokud chcete neustále zlepšovat svůj výkon bez překážek, nastavitelné činky se stanou vaším nezbytným pomocníkem.

Jak to funguje?

Ještě jednodušeji, než si možná umíte představit. Činku položíte na speciální stojan, otočením hřídele nastavíte zátěž podle stupnice na čince a máte hotovo. Činka uzamkne nastavenou zátěž a nadbytečné kotouče zůstanou stranou. Během několika vteřin je vaše činka připravená. Výměna závaží je nejen rychlá, ale také maximálně bezpečná. S kotouči vůbec nemusíte manipulovat. Tento revoluční systém představuje ideální řešení pro posilování různých svalových skupin a přizpůsobení náročnosti konkrétním partiím na míru. Svou pozornost tak můžete plně věnovat tréninku a váš výkon regulovat s maximální přesností.

Prostor pod kontrolou

Kromě výhod pro váš trénink přinášejí nastavitelné činky také další benefity. Díky kompaktnosti úložného systému představují ideální řešení pro domácí cvičení, zaberou minimum místa a udrží váš tréninkový prostor maximálně organizovaný. Finanční úspora je dalším faktorem, který určitě oceníte. Jedna nastavitelná činka nahradí čtyři až pět klasických, a vy se tak nemusíte starat o pořizování celé řady vybavení.

Pro kondici i výkon

V nabídce od inSPORTline si můžete vybrat mezi dvěma modely nastavitelných činek: 

Činkový set inSPORTline IRONER 15 s nastavitelnou zátěží od necelého kilogramu po 6.5 kg je vhodný pro začátečníky nebo kondiční a terapeutické posilování specifických svalových skupin. 

Model inSPORTline DuraBell® s nastavitelnou váhou od 6 do 24 kg zaujme především zkušenější sportovce. Velký rozsah nastavení ocení při tréninku různých svalových skupin. Zároveň poskytne mimořádný prostor pro zlepšení. Díky protiskluzové gumové rukojeti činka neklouže v dlani a zajistí bezpečný a pohodlný trénink i s tou nejvyšší zátěží. Činky InSPORTline Durabell si můžete pořídit samostatně nebo ve zvýhodněném setu a pro ještě větší praktičnost je uložit do praktického nastavitelného stojanu.

Nastavitelné činky přinesou do vašeho tréninku zcela nový prvek. Flexibilita, variabilita, nenáročnost a kompatibilita tohoto inovativního řešení doslova transformují váš tréninkový zážitek. Odměňte vaše odhodlání, disciplínu a tvrdou práci a definujte pro svůj trénink nový standard.

Je článek užitečný?

0x se líbilo

Je nám líto, že se vám článek nelíbil:
Děkujeme. Přidejte si do oblíbených:

Team inLIVE

Tým nadšenců, odborníků a produktových specialistů společnosti inSPORTline, kteří svým produktům nejen rozumí, ale zároveň je i sami na vlastní kůži testují a zkouší, co vydrží, protože sport milují a protože chtějí umět svým zákazníkům poradit a doporučit ten nejvhodnější produkt dle jejich potřeb a svých vlastních zkušeností.Související články

Související kategorie