Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

LEGEND 68 – Limitovaná edice nejlepšího e-biku Crussis!

LEGEND 68 – Limitovaná edice nejlepšího e-biku Crussis!
LEGEND 68 – Limitovaná edice nejlepšího e-biku Crussis!

Legendou se nenarodíš, legendou se staneš.

Nejlepší elektrokolo sezóny je tady! Inspirováno národní hokejovou legendou, LEGEND 68 je výsledkem práce celého týmu Crussis a ideálním e-bikem pro náročné cyklisty. S unikátním zlato-černým metalickým designem máte navíc jistotu, že vás na vyjížďkách nikdo nepřehlédne.

Jen o vzhled tu ale rozhodně nejde! Kolo se pyšní celoodpruženým karbonovým rámem a luxusní výbavou, díky které si jízdu i v extrémním terénu doslova užijete.

⚙️ Prvotřídní motor BOSCH ⚙️

motor | baterie | displej

Základ tvoří prvotřídní motor BOSCH Performance CX s točivým momentem 85 Nm. Poskytuje vysoké zrychlení a znatelně tak zvyšuje kvalitu jízdy. Je doplněn baterií BOSCH PowerTube 720 pro vysoký dojezd až 180 km daleko. Průběh jízdy pak kontrolujete na barevném displeji BOSCH Kiox 300, se kterým můžete dokonce propojit aplikace jako jsou Strava nebo Apple Health.

⚙️ Vidlice a tlumič FOX ⚙️

vidlice | zadní tlumič

Dále je lákadlem vidlice FOX 36 Float eMTB+, která představuje to nejlepší, čím můžete elektrokolo vybavit. Se zdvihem 150 mm a offsetem 51 mm perfektně absorbuje nárazy v terénu a na první pohled také zaujme zbarvením kluzáků Kashima.

Vidlice je doplněna tlumičem FOX Float X 205 x 60 mm. Díky sofistikovanému tlumení a nekompromisnímu výkonu je ideální obzvlášť pro traily. Tlumič je navíc lehký a jeho velký píst pojme velký objem vzduchu pro preciznější ladění.

⚙️ Špičková řadící soustava SRAM ⚙️

brzdy | řazení | přehazovačka | řetěz | kazeta | převodník

Řazení obstarává špičková sada SRAM Eagle XX1 s 12 rychlostmi. Ta mění rychlost plynule a precizně, navíc je kompatibilní s novými kazetami 10-52z, které přinášejí neuvěřitelně široké možnosti převodů při zachování rovnoměrných kroků. Vylepšují tak vnitřní i vnější řazení, stejně tak jako držení řetězu.

Články zlatě zbarveného řetězu mají navíc hladký poloměr bez ostrých hran nebo zkosení, což snižuje hluk, tření a opotřebení převodníků a kazetových zubů.

Dokonalé bezpečí a vyváženost pak zajišťují 4pístkové hydraulické brzdy SRAM Code R s pákou DirectLink.

❗️ Jelikož se jedná o limitovanou edici, počet vyrobených kusů je omezen. Každý má své číslo a je připraven k akci. Ten váš na vás už čeká!

 

Související produkty

Akce a slevy na email
Akční newsletter