Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Elektrokola za skvělou cenu a balíkem výhod zdarma!

Elektrokola za skvělou cenu a balíkem výhod zdarma!
Elektrokola za skvělou cenu a balíkem výhod zdarma!

Milí zákazníci,

připravili jsme pro vás akční nabídku elektrokol za skvělou cenu! A k tomu přidáváme několik dalších důvodů, proč nakoupit právě u nás:

Dárky

Rozšířená záruka +1 rok Nově!

Ke kolům Crussis automaticky získáte 1 rok záruky navíc k zákonné lhůtě ZDARMA. Navíc stále platí i naše nadstandardní záruka 10 let na rám kola.

Prémiová doprava

Závoz zkompletovaných kol našimi vlastními firemními vozy inSPORTline pro modely v ceně nad 50 000 Kč zdarma - složené a seřízené kolo bezpečně dovezeme až k vám domů, na místě posléze vysvětlíme ovládání kola, nastavení posedu a podobně. Prémiovou dopravu uvidíte mezi benefity na produktové stránce daného kola - vztahuje na většinu kol z naší nabídky, vyjma vybraných modelů s extra sníženou cenou.

Vrácení do 90 dnů zdarma

Navyšujeme možnost vrátit nepoužité kolo bez udání důvodu až do 90 dnů od nákupu (namísto 14 dní ze zákona). Bez jakéhokoliv poplatku.

Možnost kompletního složení

Kolo si můžete nechat zdarma složit a seřídit pro následné vyzvednutí na prodejně i pro zaslání dopravcem. Stačí nám o tom dát vědět do poznámky na konci vaší e-shopové objednávky.

Zvýhodněné splátky

Své vysněné kolo můžete mít už za 1.999 Kč měsíčně se zvýhodněným úrokem a fixní splátkou. Dlouhodobě oblíbený je i nákup bez hotovosti a s 0% navýšením s maximální dobou splácení 6 měsíců.

Náhradní e-kolo v případě reklamace

Pokud na vašem elektrokole dojde k závadě a budete ho muset reklamovat, zavezte ho na jednu z našich prodejen. Obratem vám vaše kolo nahradíme jedním z dostupných kusů přímo na místě. Zapůjčení trvá po celou dobu vyřízení reklamace.

Vyberte si to svoje:

Související kategorie

Související produkty

Akce a slevy na email
Akční newsletter