Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Elektrokola za skvělou cenu a balíkem výhod zdarma!

Elektrokola za skvělou cenu a balíkem výhod zdarma!
Elektrokola za skvělou cenu a balíkem výhod zdarma!

Milí zákazníci,

připravili jsme pro vás akční nabídku elektrokol za skvělou cenu! A k tomu přidáváme několik dalších důvodů, proč nakoupit právě u nás:

✔️ Luxusní dárky NOVĚ

✔️ Rozšířená záruka +1 rok NOVĚ

K novým elektrokolům Crussis automaticky získáváte +1 rok záruky navíc k zákonné lhůtě! Tato výhoda je kompletně zdarma a bude připsána ke kolům Crussis ve vašem nákupním košíku.

✔️ Cykloasistence ZDARMA

Nehoda nebo defekt se může vždycky stát, a proto s ekolem od nás získáte roční pojištění na drobné opravy, transport z místa nehody a vypůjčení náhradního kola zdarma! Navíc přidáváme i připojištění vybité baterie v hodnotě 498 Kč.

✔️ Prémiová doprava

Závoz zkompletovaných kol našimi vlastními firemními vozy inSPORTline pro modely v ceně nad 50 000 Kč zdarma - složené a seřízené kolo bezpečně dovezeme až k vám domů, na místě posléze vysvětlíme ovládání kola, nastavení posedu a podobně. Prémiovou dopravu uvidíte mezi benefity na produktové stránce daného kola - vztahuje na většinu kol z naší nabídky, vyjma vybraných modelů s extra sníženou cenou.

✔️ Vrácení do 90 dnů ZDARMA

Navyšujeme možnost vrátit nepoužité kolo bez udání důvodu až do 90 dnů od nákupu (namísto 14 dní ze zákona). Bez jakéhokoliv poplatku.

✔️ Možnost kompletního složení

Kolo si můžete nechat zdarma složit a seřídit pro následné vyzvednutí na prodejně i pro zaslání dopravcem. Stačí nám o tom dát vědět do poznámky na konci vaší e-shopové objednávky.

✔️ Garanční prohlídka ZDARMA

Na všechna jízdní kola poskytujeme první garanční prohlídku po ujetí 150 km zdarma, nejpozději však do 3 měsíců. Prohlídku provedete na našich prodejnách nebo v nejbližším cykloservise po domluvě s naším servisním oddělením. V případě zájmu vyplňte servisní formulář. Naši pracovníci Vás kontaktují a sjednají termín.

✔️ Zvýhodněné splátky

Své vysněné kolo můžete mít už za 1.999 Kč měsíčně se zvýhodněným úrokem a fixní splátkou. Dlouhodobě oblíbený je i nákup bez hotovosti a s 0% navýšením s maximální dobou splácení 6 měsíců.

✔️ Náhradní e-kolo v případě reklamace

Pokud na vašem elektrokole dojde k závadě a budete ho muset reklamovat, zavezte ho na jednu z našich prodejen. Obratem vám vaše kolo nahradíme jedním z dostupných kusů přímo na místě. Zapůjčení trvá po celou dobu vyřízení reklamace.

Hurá nakupovat!

Související kategorie

Související produkty

Akce a slevy na email
Akční newsletter