Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Česká kvalita a originální design - kolekce sportovního oblečení TrueCzech od inSPORTline

Česká kvalita a originální design - kolekce sportovního oblečení TrueCzech od inSPORTline

inSPORTline nově nabízí svou vlastní českou kolekci sportovního a volnočasového oblečení TrueCzech collection! Než však dostanete produkt do rukou, má za sebou již dlouhou cestu.

Mnoho měsíců vývoje a zkoušení střihu, výběr látek tak, aby korespondovaly jak se střihem produktu, tak i jeho využitím. Každý střih se snažíme konstruovat tak, aby seděl co možná největšímu množství typu postav a abyste se v něm cítili maximálně komfortně.

Co se bavlněných úpletů týče, je důležité, aby byly vyrobeny v naší zemi, proto spolupracujeme s lokálními výrobci, a u funkčních materiálů se spoléháme na kvalitu prémiových italských látek. Z České republiky pochází také komponenty s logy, včetně pruženek, lampasů i log.

Je nutné, aby byly komponenty kompatibilní s látkou a dalšími detaily výrobku, proto se vždy zajišťují dříve, než samotná látka. Poté, co je hotov střih a odzkoušeno několik modelů s drobnými rozdíly na postavě, začínáme se stříháním látek, které provádíme ručně, kvůli nutnosti absolutní přesnosti střihu. Používáme krejčovské a elektrické nůžky, pily na textil - zde záleží na typu materiálu a jeho složení i gramáži. Po nastříhání se dílů látky ujme švadlena, která má v režii výrobu konkrétního produktu. Po převlečení nití na několika strojích potřebných k daným úkonům, následuje proces samotného šití a kompletace. Každý jeden produkt je šitý jednou konkrétní švadlenou. Kvalita výrobku záleží na výběru vhodné látky, konstrukci a vývoje střihu, ale také na kvalitních nitích, které jsou velmi důležitou součástí produktu. Zpracování je tak dalším dílem do skládačky, aby produkt nejen že dobře seděl, ale také vydržel a dělal dlouho radost svému nositeli.

Poté, co je Váš kousek ušitý, ujmou se jej další šikovné ruce, které produkt zkontrolují, vyžehlí či napaří, poskládají a zabalí do obalu, ve kterém Vám přišel. Opatří jej také etiketou s typem výrobku, velikostí a v tento moment už je produkt připraven k expedici do Vašich rukou.

Děkujeme, že volíte českou výrobu, dáváte tím práci našim švadlenám a podporujete ekonomiku naší země. Zároveň se díky snaze o co nejefektivnější minimalizaci tvorby odpadu jedná o ekologicky udržitelnou výrobu šetrnou k přírodě.

Související produkty

Akce a slevy na email
Akční newsletter