Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Na inSPORTline nyní můžete platit i v Bitcoinech či Litecoinech

Kryptoměny se v posledních letech těší rostoucí oblibě. Proto chceme jít s dobou a zároveň i vyjít vstříc žádostem našich zákazníků a tudíž zavádíme možnost hradit nákupy pomocí oblíbených kryptoměn: Bitcoin a Litecoin.

Na inSPORTline nyní můžete platit i v Bitcoinech či Litecoinech


Moderní platební metody nám určitě nejsou cizí, a jelikož je platba kryptoměnami, jako jsou Bitcoin či Litecoin, velice jednoduchá, pohodlná a především rychlá, předpokládáme, že takovouto možnost oceníte. Výhodou je možnost platit online, i pokud nemáte bankovní účet nebo platební kartu.

Podporujeme možnost platby za objednávky v Bitcoinech přes Lightning Network. Jedná se o novou metodu platby pomocí kryptoměny Bitcoin, která řeší klíčový problém Bitcoinu s rychlostí a vysokým poplatkem za transakci. Při použití této metody je platba v Bitcoinech provedena okamžitě a bez poplatků.

Obchodování s těmito kryptoměnami je samozřejmě v souladu s českou legislativou, a jelikož se jedná pouze o způsob platby za zboží, je i mechanismus placení daní stejný jako při běžném prodeji zboží.

Platby jsou procesovány přes platební bránu provozovanou českou společností Confirmo, která má dlouholeté zkušenosti s přijímáním a zprostředkováním plateb pomocí těchto kryptoměn. Po dokončení objednávky budete přesměrování na její platební portál. Brána je spolehlivá a uživatelsky velmi intuitivní a přívětivá. Platbu doporučujeme provádět přímo z kryptoměnové peněženky.

Akce a slevy na email
Akční newsletter