Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Cyklo Asistence zdarma ke kolům nad 7000 Kč!

Cyklo Asistence zdarma ke kolům nad 7000 Kč!
Cyklo Asistence zdarma ke kolům nad 7000 Kč!


Vážení zákazníci,

Cyklo Asistence je nová asistenční služba od Allianz Assistance, kterou ocení aktivní cyklisté a jejich rodiny během cyklotoulek Českem. Kdykoli se během jízdy vaše kolo porouchá, potká vás nehoda anebo nepříjemný karambol, Cyklo Asistence vás odveze do bezpečí. Stačí zavolat operátorům Allianz Assistance a odvoz do nejbližšího cykloservisu, do vašeho cíle anebo domů máte zajištěný.

Jelikož Vám chceme při koupi nového kola nabídnout něco víc, jako dárek od nás dostanete možnost zdarma využít tuto službu, respektive pojištění.

Ke klasickým kolům obdržíte na 1 rok zdarma pojištění jednotlivce v ceně 379 Kč (oprava drobného defektu na místě, transport z místa nehody/poruchy a proplacení nákladů za vypůjčení náhradního kola), pokud ovšem zakoupíte elektrokolo, toto roční pojištění dostanete rozšířené o exkluzivní připojištění vybité baterie v ceně 498 Kč. Více informací naleznete v příslušných odkazech.

Smlouva je uzavřena po zaplacení objednávky. Na Váš email, který jste vyplnil/a při registraci nebo v objednávce, Vám přijdou veškeré materiály k pojištění. Prohlédněte si předsmluvní informace.

Podmínky akce:

V případě splnění všech podmínek se Vám dárek automaticky načte v nákupním košíku.
Tým inSPORTline
 

Vyberte si kategorii:

Související kategorie

Akce a slevy na email
Akční newsletter