Úvod > Aktuality a akce > Otestuj Paddleboard na vlastní kůži!

Otestuj Paddleboard na vlastní kůži!

Vážení zákazníci,
plánujete si zakoupit Paddleboard, ale nejste si jistí výběrem? Potřebovali byste si nejprve jízdu na vodě vyzkoušet? U nás to není problém!


Otestuj Paddleboard na vlastní kůži!


Na naši kamenné prodejně v Praze máte možnost si paddleboard zapůjčit ať už na hodinu nebo klidně celý víkend. Zároveň Vám naši pracovníci poradí a podají veškeré informace, které vám mohou pomoci při výběru. Na vlastní kůži si tak můžete vyzkoušet, jak se Paddleboard na vodě chová nebo jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými modely. Paddleboarding je čím dál oblíbenější zábavou na vodě, jakmile vyzkoušíte, budete mít jasno! V případě zakoupení paddleboardu Vám bude částka za půjčovné vrácena. 
 

 Kdy a kde mohu paddleboard otestovat?

Paddleboardy si můžete zapůjčit  ve všední dny od 10:00 - 18:00, nebo v sobotu od 09:00 - 13:00 v Praze, Strakonická 1151/2C, 150 00, Praha 5 - Hlubočepy. Přímo vedle prodejny se nachází řeka Vltava, která je ideální pro testování. Důkladné prověření je už pak čistě na vás. 

 Co budu před zapůjčením potřebovat a jaká je cena?

Před zapůjčením budeme požadovat předložení průkazu totožnosti a vratnou kauci ve výši 2000 Kč. Bližší informace a podmínky Vám rádi upřesní prodejci na prodejně.  

Hodinové taxy Denní taxy
Pondělí - Pátek  100 Kč/hod. Pondělí - Pátek  300 Kč/den
Sobota - Neděle 150 Kč/hod. Sobota - Neděle 500 Kč/den


 
 

 Mohlo by vás zajímat:

Hodinové taxy Denní taxy
Pondělí - Pátek  100 Kč/hod. Pondělí - Pátek  300 Kč/den
Sobota - Neděle 150 Kč/hod. Sobota - Neděle 500 Kč/den

Český košík roku 2015 Ověřeno zákazníky Finalista Shop roku 2016 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 let Apek - certifikovaný obchod

Sledujte nás

Akce a slevy na email