Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Otestuj jízdní kolo nebo elektrokolo zdarma!

Vážení zákazníci, plánujete si zakoupit jízdní kolo nebo elektrokolo, ale nejste si jistí výběrem? Potřebovali byste si před nákupem kolo otestovat? U nás to není žádný problém!

Otestuj jízdní kolo nebo elektrokolo zdarma!
Otestuj jízdní kolo nebo elektrokolo zdarma!


Na našich kamenných prodejnách Praze, Brně a Ostravě Vám nabízíme možnost celoročně otestovat jízdní kolo či elektrokolo zcela zdarma. Na vlastní kůži si tak můžete vyzkoušet rozdíly mezi základními a vyššími modely jízdních kol, rozdíly předního, zadního či centrálního pohonu u elektrokol, nebo dokonce velikost kol pro Vaše ratolesti. Naši prodejci Vám rovněž rádi pomůžou a zodpoví všechny Vaše dotazy. 
 

 Kdy a kde mohu kolo otestovat?

Kola si můžete zapůjčit  ve všední dny od 10:00 - 18:00, nebo v sobotu od 09:00 - 13:00 na těchto prodejnách:

 - Praha, Strakonická 1151/2C, 150 00, Praha 5 - Hlubočepy
 - Brno, Bidláky 837/20, 602 00, Brno
 - Ostrava, Krmelínská 780/2, 720 00, Ostrava-Hrabová

Přímo v okolí našich prodejen se nachází množství vhodných terénů k odzkoušení kola. Na tyto trasy Vás rádi navedeme, případně jimi provedeme. Důkladné prověření kola je už pak čistě na Vás.

 

 Co budu při testování potřebovat?

Před testováním budeme požadovat předložení průkazu totožnosti a vratnou zálohu ve výši 2 000 Kč. Pak už stačí jen na kolo nasednout a můžete začít testovat. Samotné zapůjčení je zdarma. Bližší informace a podmínky Vám upřesní prodejci na každé prodejně.  

Akce a slevy na email
Akční newsletter