Dámské moto legíny W-TEC Lukrecia Base Blue Recenze
Dámské moto legíny W-TEC Lukrecia Base Blue Recenze
Recenze
zákazníků doporučuje
hodnocení uživatelů
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 24. 6. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.sk
Sú super, pekne sedia. Materiál je fajn, moc neprefukne. Objednala som o číslo menšie a sadli.
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 22. 5. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.cz
Kalhoty super materiál i cena doporučuji si vzít minimálně o velikost menší . Nosím většinou M , ale zakoupeny XS v prodloužené délce sedí dobře .
Milusné Darázs Krisztina
Hodnoceno: 17. 5. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.hu
(automaticky přeloženo)
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 2. 5. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.hu
(automaticky přeloženo)
Rázsó Kamilla
Hodnoceno: 22. 6. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.hu
(automaticky přeloženo)
Rozměry jsou o něco větší než obvykle – mě to ale příliš nevadí, protože i tak jsou velmi pohodlné. Kapsy jsou dostatečně velké, do přední se vejde telefon, do zadní dokonce i řidičský průkaz. Nevím, jak bezpečný je ten materiál (možná vůbec ne).
Je neuvěřitelně pohodlné a dobře mi sedí, i když mám robustnější postavu
Použil jsem to třikrát a na vnější straně se tvoří žmolky (pravděpodobně se do toho náhodou zachytila část kabátu s suchým zipem)