Moto košile W-TEC Black Heart Rattlesneak Recenze
- Splátky za 0%
Moto košile W-TEC Black Heart Rattlesneak Recenze
Recenze
zákazníků doporučuje
hodnocení uživatelů
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 12. 5. 2026
Produkt zakoupen na e-inSPORTline.pl
(automaticky přeloženo)
Skvělé tričko
Pohodlné
Ne
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 29. 10. 2025
Produkt zakoupen na e-inSPORTline.pl
(automaticky přeloženo)
Žádná slova
Samotné výhody
Bez závad
jacek gajewski
Hodnoceno: 5. 10. 2025
Produkt zakoupen na e-inSPORTline.pl
(automaticky přeloženo)
Velmi pěkné dobré pohodlné
Pouze superlativy
Ne
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 16. 6. 2026
Produkt zakoupen na e-inSPORTline.pl
(automaticky přeloženo)
Velmi kvalitní zpracování. Plusové body za kapsy ve spodní části. Skvělý vzhled a střih.
Jediným nedostatkem je nedostatečné odvětrávání, např. po rozepnutí nějakého zipu nad kapsami a vzadu na zádech, stejně jako u bund.
Maciej Osiński
Hodnoceno: 8. 6. 2026
Produkt zakoupen na e-inSPORTline.pl
(automaticky přeloženo)
Lehké, pohodlné, vypadá dobře
Nevidím
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 12. 4. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.hu
(automaticky přeloženo)
velmi super, pohodlné a vypadá dostatečně silně
Sorbán György
Hodnoceno: 17. 2. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.hu
(automaticky přeloženo)
Vše =:O)
Nic takového neexistovalo!
LESZEK GLIWSKI
Hodnoceno: 26. 10. 2025
Produkt zakoupen na e-inSPORTline.pl
(automaticky přeloženo)
Košile je pohodlná a praktická za přijatelnou cenu
Ján Suchý
Hodnoceno: 8. 9. 2025
Produkt zakoupen na inSPORTline.cz
Super pohodlná
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 23. 8. 2025
Produkt zakoupen na inSPORTline.cz
Objednal jsem si košili s protektory v ceně skoro 4.000 a v obchodě mi prodavač místo toho chtěl za tyhle prachy prodat obyčejnou košili v hodnotě 1100 Kč. Prostě bordel.