Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Nastavitelné brusle WORKER Nolan 2v1 - červená Recenze

Nastavitelné brusle WORKER Nolan 2v1 - červená Recenze

Recenze

Hodnocení: 5
100%

zákazníků doporučuje

72

hodnocení uživatelů


K
K

Katarína Šimončičová

Hodnoceno: 28. 5. 2013

Produkt zakoupen na WORKER.sk

Kvalitne prevedenie, velmi pekny dizajn, jednoduche nastavenie prislusnej velkosti ako aj prehodenie noza za kolieska a opacne + vyborna cena

Kvalitne prevedenie, velmi pekny dizajn, jednoduche nastavenie prislusnej velkosti ako aj prehodenie noza za kolieska a opacne + vyborna cena


KK
KK

Klára

Hodnoceno: 2. 5. 2013

Produkt zakoupen na WORKER.cz

brusle se mi líbily a ve skutečnosti mne nezklamaly tím, jak vypadaly brusle byly koupeny pro syna a zatím je s nimi spokojen doporučila bych i ostatním

pěkný desing

dobrá manipulace


PM
PM

Petra M.

Hodnoceno: 28. 5. 2013

Produkt zakoupen na WORKER.cz

máme už třetí a jsme s nimi spokojeni, jak v létě, tak zimě

lehké, vzdušné, nastavitelná velikost


JV
JV

Jana Váňová

Hodnoceno: 6. 4. 2015

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Tento typ doporučuji všem, kteří chtějí využít výhody výměny nožů v zimě za kolečka po zbytek roku. Brusle se dobře zapínají, je zde kombinace tkaniček, pásky na suchý zip a nahoře ještě upínací přezka. Výhodou je i kovová konstrukce na kterou se upínají kolečka a nože narozdíl od některých typů, které mají plastovou konstrukci. Kolečka a nože se snadno vymění pomocí přiloženého imbusu. V neposlední řadě musím zmínit i nastavitelnost velikosti bruslí, takže to nejsou brusle na jednu sezonu, ale 3-4 sezony, navíc brusle skvěle vypadají. Rozhodně tento produkt doporučuji. Žádné nevýhody neregistrujeme. Tyto brusle jsme objednali na základě doporučení kamarádky, která koupila svému synovi a jsou s nimi maximálně spokojení. Brusle fungují přesně podle očekávání.

Kovová konstrukce brusle, nastavitelnost velikosti a výměna koleček za nože pokládám za velké výhody těchto bruslí. Pěkně sedí a dobře se zapínají.

nic


OZ
OZ

Ověřený zákazník

Hodnoceno: 20. 5. 2014

Produkt zakoupen na inSPORTline.sk

Chcela som kúpiť pre syna kolieskové korčule. Vedela som, že korčule Worker budú kvalitné, lebo pre dcéru som tu kupovala nedávno podobné. Myslela som, že tie nože na ľad nevyužijeme a kúpime v zime ďalšie korčule. Cenovo by to bola aj tak výhodná kúpa. Bola som však milo prekvapená kvalitou korčúľ a jednoduchou výmenou nožov za kolieska. Na zimu ďalšie korčule kupovať nebudeme a využijeme tieto. Spodok korčúľ je z veľmi kvalitného a pevného materiálu. Kolieska sú tiež vo výbornej kvalite. Topánka je pevná a bezpečne drží nohu. Je vhodná i na ľad. Nedá sa porovnať s bežne predávanými detskými korčuľami, pri ktorých sa zvyčajne vnútro topánky vyberá von pri vyzúvaní a nie je pevné. Cenovo je to naozaj výhodná kúpa. Mám za jednu cenu korčule, ktoré využijeme celoročne . Tým, že sa dá topánka zväčšiť o niekoľko čísiel, využijeme korčule dokonca niekoľko rokov, čo je obrovská výhoda. Kvalita výrobku prevyšuje cenu. Čo sa týka jazdných vlastností, tie sú porovnateľné s korčuľami pre dospelých. Zatiaľ sme vyskúšali iba kolieska. Korčule sú vhodné aj pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

- kvalita

- cena

- jednoduchá výmena koliesok za nože na ľad


VH
VH

Věra Heřmanová

Hodnoceno: 8. 12. 2015

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Měli jsme tyto brusle již i v menší velikosti a na rekreační bruslení v létě i v zimě jsou vynikající. Proto jsme se rozhodli koupit i další větší rozpětí velikostí 2 v 1. Manipulace s přehozením podvozku i nastavením velikosti je jednoduchá a brusle se tak dají využívat několik let i když dětem roste noha. Rozhodně doporučuji, samozřejmě pokud nechcete mít z dítěte hokejistu nebo krasobruslařku. Cena je výhodnější než při koupi samostatných zimních a kolečkových bruslí.

Dobrý nápad 2 v 1. Daleko širší využití, v létě i v zimě, nezabírá tolik místa.


HJ
HJ

hájek josef

Hodnoceno: 14. 2. 2014

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

výborný nápad na tento výrobek - s dvojím využitím. Mluvili jsme doma o tom, že je hloupé, že musí mít většina dětí ob rok nové brusle. O tomto výrobku jsme neslyšeli. Pak jsme na zimním stadioně viděli paní, která dítěti povolovala brusle. Šli jsme se podívat na IT a objevili tento výrobek. Hned nás zaujal a hledali jsme vhodný pro vnuka. Po několika dotazech jsme se rozhodli pro tuto společnost. Kompletní rada, co pro vnuka bude vhodné a rada jak vybírat. Tento výrobek je cenově dostupný a pro neprofesionála výhodný.

lze pro více roků než jednu sezonu využít

zatím nevím - možná malá váha -zátěž, i když můj vnuk je malé váhy.


MD
MD

Marcela Donátová

Hodnoceno: 29. 4. 2013

Produkt zakoupen na WORKER.cz

Už je máme dvě sezóny vyzkoušené u starší dcery a jsme nadšení. Bruslí celoročně a takhle je to skvělé nezabírá vám místo další pár bruslí. Mladší dcera na nich jela rovnou z pošty, kde jsme si je byli vyzvednout. Baví nás i to, že díky nastavitelnosti velikosti botky nemusíme každou sezónu kupovat brusle nové.

Nastavitelnost velikosti botky, dva v jednom nezabírá vám místo další pár bruslí, jsou moc hezky řešené.

Vůbec nic proti.


OZ
OZ

Ověřený zákazník

Hodnoceno: 2. 4. 2021

Produkt zakoupen na inSPORTline.sk

Kvalitné, ľahké, dobrá manipulácia, dobrá kvalita.

Super korčule , dobrá cena na to, že je to 2 v 1 . Ľahká manipulácia pri výmene nožov za kolieska a naopak. Kvalitné , ozaj odporúčam.


OZ
OZ

Ověřený zákazník

Hodnoceno: 17. 12. 2019

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Zatím jsme nevyzkoušeli, je to vánoční dárek. Ale měli jsme stejné menší, se kterými jsme byli velmi spokojeni - brusle vydržely fakt hodně. Tož doufám, že se kvalita nezměnila a budou stejně super :)