Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Crussis stále sází na elektromotory PANASONIC!

Crussis stále sází na elektromotory PANASONIC!
Crussis stále sází na elektromotory PANASONIC!
Nový sezóna je tady, ale oblíbená elektrokola Crussis se hitu sezóny minulé jen tak nevzdají!

Vybrané modely 2024 jsou vybaveny výkonnými motory špičkové značky PANASONIC. Jedná se o nejpoužívanější druh motoru letošní řady a zároveň také největší lákadlo pro zákazníky. Modely Panasonic GX Power Plus a GX Ultimate jsou vyladěny tak, abyste se s nimi mohli vydat kamkoliv bez ohledu na náročnost terénu. Pojďme se na ně podívat!
 
GX ULTIMATE
Za hranicemi možností

Silnější ze dvou motorů a nejvýkonnější Panasonic momentálně na trhu, GX Ultimate je tu od toho, aby vám pomohl vystoupat i na ty nejnáročnější vrcholky. Stabilní přísun síly vám pomůže k dosažení vašich cyklistických cílů, ani nebudete vědět jak!

S maximálním točivým momentem 90 Nm generuje motor dostatek síly právě i v náročném terénu, a proto je jako stvořený pro e-horáky. Kompaktní provedení a hmotnost něco málo pod 3 kg navíc MTB rámu sedí nejvíce. Jedná se o jeden z nejsilnějších elektrických motorů na trhu.
 
 
GX POWER PLUS
Užij si kilometry navíc

Skvělý výkon pro všechny, kdo si chtějí užít rychlou a pohodovou jízdu – obzvlášť na náročných lesních cestách nebo na štěrku. Motor Panasonic GX Power Plus je skvělá volba obzvlášť pro dlouhé vyjížďky.

Motor je jen o něco těžší než GX Ultimate, i tak ale patří k nejlehčím středovým motorům na trhu. S točivým momentem 75 Nm navíc s přehledem zvládne těžší terén i cyklostezky.
 
  Panasonic GX Ultimate Panasonic GX Power Plus
Točivý moment 90 Nm 75 Nm
Výkon 250W (max. 500W) 250W (max. 500W)
Q-faktor (rozteč klik) 165,8 mm 191 mm
Hmotnost 2,95 kg 3,2 kg
 

Ovládání
Rychle a přehledně
 
Oba motory disponují moderním barevným displejem s českým rozhraním. Máte na výběr ze 4 druhů asistence – ECO, STANDARD, HIGH a AUTO. První tři jsou již zavedenou klasikou, automatický režim ale představuje zajímavou inovaci.

Funguje totiž s torzním snímačem a dávkuje elektrickou dopomoc podle toho, jakou silou šlapete do pedálů. Šetří tak energii i čas – pokud jedete v nerovném terénu, v podstatě již nemusíte za jízdy režim přepínat.

Oba motory jsou navíc tiché a ani při vyšších otáčkách neztrácejí na záběru. Pokud se poohlížíte po elektrokolu, které má "něco navíc", modely Crussis s motory Panasonic určitě doporučujeme!
Akce a slevy na email
Akční newsletter