Extra síla v jedné dávce: inSPORTline proteiny našlápnou váš výkon

Proteiny se staly symbolem efektivního budování svalů a úspěšného tréninku. Pro náš organismus však dělají mnohem více. Stojí za téměř všemi jeho biologickými funkcemi a sofistikovanou sítí svých funkcí zajišťují vitalitu a zdraví celého těla. S exkluzivními řadami inSPORTline proteinů té nejvyšší kvality si dopřejete nejen nepostradatelné palivo pro svaly, ale také elixír vitality.

Klíč k síle a vitalitě

Síla, kterou v sobě proteiny ukrývají, má jméno aminokyseliny. Představte si své tělo jako chrám, proteiny jako jeho stavební kameny a aminokyseliny jako jeho stavitele. 
Aminokyseliny tvoří esenciální a nepostradatelný prvek pro růst a obnovu buněk a tkání v těle. Podílejí se na mnoha klíčových procesech. Patří mezi ně například syntéza strukturálních bílkovin jako je kolagen, dále syntéza klíčových enzymů, hormonů a protilátek tvořící základ imunitního systému. Dávají vzniknout molekulám, které zajišťují transfer živin mezi buňkami. Aminokyseliny jsou zkrátka hybnou silou organismu. Mnohé z těchto aminokyselin jsou esenciální, což znamená, že si je tělo neumí vyrobit samo. Musíme je přijmout v potravě.

Syrovátkový protein: Šampion mezi proteiny

InSPORTline proteiny vám přináší doplňky stravy té nejvyšší kvality v podobě syrovátkového proteinu (WHEY). Ten se mezi sportovci řadí v oblíbenosti k absolutní špičce. Tělu poskytne kompletní spektrum esenciálních aminokyselin v dokonale vyváženém poměru, včetně skupiny tzv. větvených aminokyselin (BCAA), tolik důležitých pro regeneraci a růst svalů. V těle se větvené aminokyseliny metabolizují přímo ve svalové tkáni, kde slouží jako zdroj energie a pomáhají snižovat únavu svalů. 


Díky své vynikající vstřebatelnosti dodá syrovátkový protein tělu v krátkém čase kýženou výživu, kdykoliv ji budete potřebovat. To z něj dělá optimální zdroj potřebných živin nejen pro sportovce a fitness nadšence, ale i skvělého pomocníka při redukčních dietách. Ocení jej však také každý, kdo hledá účinnou podporu svého zdraví a výkonu. Preferujete rostlinné bílkoviny nebo jste vegan? I na vás jsme mysleli! Pojďte se podívat, co vše vám výběrové proteinové řady inSPORTline nabízejí:

⭐WHEY Premium Protein bude volbou fajnšmekrů. Nepostradatelným se stane pro vaše svaly i chuťové buňky. V jedné dávce tělu dopřejete zhruba 23 g bílkovin, tedy přibližně 50% doporučeného denního příjmu. Tuto rychlou a efektivní vzpruhu doplní navíc skvělé příchutě, obohacené o kousky ovoce či oříšků. Svou dávku proteinů si tak můžete vychutnat za lahodného doprovodu kokosových vloček, mrazem sušených malin, arašídů nebo lískových oříšků. Plná chuť, hustší textura a vyvážený poměr doprovodných sacharidů a tuků nejen podpoří vaši svalovou hmotu, ale také zažene pocit hladu a zajistí stabilnější přísun energie. 

⭐WPI Protein obsahuje čistý syrovátkový izolát, jednu z nejčistších forem proteinu. Vysoce efektivní vstřebatelnost v kombinaci s více jak 95% podílem bílkovin představuje téměř okamžitou superdávku energie. Díky velmi nízkému obsahu tuků a cukrů nestojí absorpci proteinu nic v cestě, a jedna odměrka prášku tak doslova odpálí energetickou bombu k vašim svalům. Oceníte jej obzvláště, ale nejen před tréninkem či intenzivní fyzickou aktivitou. Minimální obsah laktózy dělá z této řady ideální volbu pro všechny trpící její intolerancí. 

⭐WHEY Protein si oblíbíte, pokud preferujete klasiku bez zbytečných přídavků za rozumnou cenu. V jedné dávce dodáte svému tělu vzpruhu v podobě 23 g těch nejkvalitnějších bílkovin. Stačí si vybrat chuť, která vám nejvíce padne. Lahodné příchutě čokolády, slaného karamelu, vanilky a jahody se skvěle hodí i k mixování. S vaší denní dávkou bílkovinné vitality můžete začít nový den, trénink nebo podpořit svou regeneraci. 

⭐VEGE Protein v sobě snoubí kompletní dávku aminokyselin a dokonale vyváženou kombinaci makroživin. S čistě rostlinným základem se stane favoritem pro všechny vegany, lidi s vysokou citlivostí na laktózu a fanoušky rostlinné stravy. Mix hrachového, kvasnicového a rýžového proteinu vyzbrojí váš organismus kompletní výbavou pro regeneraci a růst svalové hmoty. Doplníte s ním také zásobu minerálů a vitaminů, obzvláště skupiny B. V lákavých příchutích čokolády s ořechy nebo arašídového másla si na něm pochutnáte kdykoliv během dne, a stane se tak vašim jedinečným společníkem na cestě k vyvážené a na živiny bohaté stravě.Síla proteinů

Energie nejen pro svaly

Proteiny jsou pro aktivní životní styl a správné fungování organismu zcela nepostradatelné. Tvoří základ tkání v těle, včetně svalů. Bez dostatečné dávky proteinů, jejich stavebních jednotek, novou svalovou hmotu nevybudujete. Organismus je potřebuje k opravě poškozených svalových vláken po intenzivním tréninku, k růstu svalů i jejich síly. Bohatá dávka proteinů také snižuje tolik nežádoucí svalový katabolismu, při kterém tělo rozkládá svalové tkáně pro získání energie. Dostatečný příjem bílkovin může tento proces omezit a ochránit vaše svaly. 
Stejně důležité jako pro svalovou tkáň jsou proteiny i pro další tkáně. Nezastupitelný vliv mají na  zdraví a správnou funkci orgánů, jsou klíčové pro celkovou kondici organismu. Zásadní jsou také pro vitalitu kůže, vlasů a nehtů. 

Posila pro imunitu

Syrovátkový protein představuje díky svým jedinečným vlastnostem ideální způsob, jak podpořit celkovou sílu vašeho organismu. Obsahuje imunoglobulační látky jako imunoglobulin a laktoferrin, které pomáhají chránit tělo před infekcemi a nemocemi, a zásadně se tak podílí na budování imunity. S dávkou syrovátkového proteinu denně posunete nejen váš trénink, ale i vitalitu na novou úroveň.  

Parťák při zdravém hubnutí  

Neocenitelným pomocníkem se proteiny z naší řady stanou také při redukčních dietách. Vás zasytí a tělu dodají potřebné živiny. Díky optimálnímu složení aminokyselin a rychlé absorpci vás nabijí energií a pomohou předejít tzv. vlčímu hladu a chuti na sladká a nezdravá jídla, která se často s hubnutím pojí. Pomůže také redukovat vaše kila ze správných zdrojů. Podpoří spalování tuků, ale ochrání svalovou hmotu a váš metabolismus udrží ve správných otáčkách.

S inSPORTline proteinovými dopIňky dopřejete svému tělo dávku síly a zdraví. Zamilujete si je pro jejich jedinečné chutě, texturu i snadnou přípravu. Jedna odměrka rozpuštěná ve vodě či mléce vykouzlí lahodný nápoj nebo obohatí vaše smoothie, jogurt či ovesnou kaši. Vitalita a síla jednoduše, efektivně, bez umělých přísad, konzervantů nebo GMO.

Je článek užitečný?

0x se líbilo

Je nám líto, že se vám článek nelíbil:
Děkujeme. Přidejte si do oblíbených:

Team inLIVE

Tým nadšenců, odborníků a produktových specialistů společnosti inSPORTline, kteří svým produktům nejen rozumí, ale zároveň je i sami na vlastní kůži testují a zkouší, co vydrží, protože sport milují a protože chtějí umět svým zákazníkům poradit a doporučit ten nejvhodnější produkt dle jejich potřeb a svých vlastních zkušeností.Související články

Související kategorie