Airtrack: Přeskoč z rutiny do světa vzdušných triků a výzev

Patří skoky, salta a pády k tvému tréninkovému normálu? Míháš se rád vzdušným prostorem a dobře víš, jak bolí špatné přistání? Chceš začít s akrobacií, ale nedobít si tělo? Seznam se s airtrackem. Tato revoluční tréninková pomůcka se stane hřištěm, na kterém se za chybu neplatí a kde učení nebolí. Vychutnej si pocit z posouvání vlastních hranic, objevování nových schopností a rostoucí sebedůvěry po každém precizně provedeném kousku. Připrav se na trénink, který se stane výzvou i zábavou!

Pevný, pružný, návykový, tak by se dalo shrnout, proč si airtrack zamiluješ. Na míle daleko od své klasické předchůdkyně, tato vytuněná nafukovací verze žíněnky vytváří prostor, kde fitness potkává freestyle. Ať už pracuješ na gymnastické preciznosti, trénuješ taneční skoky a obraty, objevuješ nové parkourové kousky, nebo prostě neustále pracuješ na posouvání vlastních limitů, airtrack se stane tvým oblíbeným společníkem.    

Dopad bez obav

Airtrack není jen tak obyčejná žíněnka. Představ si pořádný vzdušný polštář potažený odolným PVC materiálem, který propůjčí jakkoliv těžkému dopadu měkké přistání. Extra zpevněný technologií Drop Stitch nezaváhá ani pod značnou dávkou váhy. Postará se o to vnitřní propojení vrstev pomocí pevných nylonových vláken. Na airtrack se jednoduše můžeš spolehnout. 

Vnitřní síla

Akrobatické kousky nejsou zdaleka jedinou oblastí, ve které airtrack exceluje. Díky nestabilní povaze vzdušného podloží vnese do mnoha typů cvičení novou dimenzi. Měkký povrch aktivuje hluboké stabilizační svaly důležité pro udržení rovnováhy, a mění tak celkový tréninkový efekt i zážitek. Výborně poslouží k nácviku plyometrických cviků, zefektivní posilování vlastní vahou či okoření lekci jógy.

InSPORTline airtracky od nás navíc odchází s kompletní výbavou - elektrickou pumpou, taškou na přenos i sadou na drobné opravy, můžeš na něj proto rovnou naskočit a nic dalšího neřešit.

Sbal svůj trénink s sebou

S airtrackem nemusíš zůstat trčet na jednom místě! Stejně snadno a rychle, jak ho nafoukneš, z něj vzduch i vypustíš. Jednoduše se s ním můžeš sbalit, vyrazit ven a dopřát si trénink pod širým nebem. Užiješ si na něm ale i relax. Pohodlně se na něm můžeš nechat unést na vodě nebo se uvelebit na souši. 

Velikost, co ti padne

Vybrat si můžeš z několika velikostí podle svých potřeb. Metr široký a 3-5 metrů dlouhý, airtrack ti poskytne štědrou plochu k pěkné řádce kousků. Jeho pouhých deset centimetrů tloušťky z něj dělá lehce přenosného útlíka, který však mate tělem. I ten “nejmenší” z řady unese až 500 kg, a hravě proto odolá stejně dobře nárazům jako poškození. 

Skvělý tréninkový nástroj pak najdou všichni gymnasti, akrobati i parkouroví nadšenci v nafukovací nakloněné rovině.  

Pro extra odrazy

Ještě větší potenciál a prostor k nový trikům získáš, pokud svůj vyvolený airtrack spáruješ s nafukovacím odrazovým můstkem. Připevníš jej jednoduše pomocí speciálního spojovacího pásku na suchý zip a hravě jej nafoukneš pomocí jedné z našich pump. Sáhnout můžeš po klasickém útlém modelu nebo vzduchem i odrazem nabušené kruhové variantě. Ať už si vybereš jakýkoliv, fantazii se s airtrackem meze nekladou. Tréninková plocha se s ním v mžiku oka promění ve hrací pole. Z odrazového můstku se může stát trampolína, plovoucí ostrov nebo místo pro meditaci. 

Potřebuješ pro své kousky větší prostor? Žádný problém. Stejně jako můstek můžeš spojovacím páskem připojit i další airtrack, a rozšířit tak své území měkkého dopadu o kolik si budeš přát.  

Airtrack posune tvůj trénink na nový level. Můžeš, ale nemusíš být profi gymnasta nebo zapálený parkourista, aby sis užil, co nabízí. Zkoušet na něm můžeš různé cviky, skoky a triky, které tě budou bavit i posílí tvé tělo. Ať už doma, venku nebo v tělocvičně, s airtrackem můžeš začít bořit hranice svého pohybu. Přidej ho do své rutiny a přesvědč se sám! 


 

Je článek užitečný?

0x se líbilo

Je nám líto, že se vám článek nelíbil:
Děkujeme. Přidejte si do oblíbených:

Team inLIVE

Tým nadšenců, odborníků a produktových specialistů společnosti inSPORTline, kteří svým produktům nejen rozumí, ale zároveň je i sami na vlastní kůži testují a zkouší, co vydrží, protože sport milují a protože chtějí umět svým zákazníkům poradit a doporučit ten nejvhodnější produkt dle jejich potřeb a svých vlastních zkušeností.Související články

Související kategorie